Faber-Castell Mekaniği Çok Çabuk Bozuluyor!

Aleyna A. |

Kalemin tasarımını çok beğeniyorum ve kullanımını çok rahat buluyorum fakat ilk aldığımda uç bittikten sonra uç koymak istediğimde ucu basmamaya başladı ve mekaniği bozuldu. Ben de tekrar aldım ve ikinci seferde de aynı sorunu yaşadım. Şu an 3. kalemimi kullanıyorum ve yine aynı sorun mekaniği yine basmıyor. Düzeltmek için kalemi parçaladım ve sonra birleştiremedim yani kalem elimde kaldı yeni almış olmama rağmen.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  10:54

  Sayın A. ;

  Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz.

  Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz D. tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız.

  Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, MNG Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine ad,Soyad ve Açık adres yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir.

  Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle,

  İyi günler dileriz,
  Saygılarımızla,

  Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri
  Adres: Orta Mah. Ilgaz Cad. Üniversite Yolu 1850 Parsel 1-1 Orhanlı-Tuzla