Faber-Castell Kalemin Ucu Yamuldu.

Furkan Y. |

Daha önce bu kalemden almıştım ve düşünce ucu yamulmuştu. Ben de ismim ve adresim yazılı olarak firmaya göndermiştim ancak geri dönüş yapılmadı. Ardından ben aynı kalemden gidip tekrar aldım ve az önce gördüm ki ucu cebimde dururken yamulmuş. Bari alabileceğimiz bir yedek parça üretin ya da kalemin ucunu koruyacak bir tasarım seçin. Her seferinde para verip yenisini mi alacağız?

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Temmuz
  15:05

  Sayın Y. ;

  Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz.

  Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız.

  Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, Yurtiçi Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine ad,Soyad ve Açık adres yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir.

  Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle,

  İyi günler dileriz,
  Saygılarımızla,

  Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri
  Adres: Orta Mah. Ilgaz Cad. Üniversite Yolu 1850 Parsel 1-1 Orhanlı-Tuzla