Faber-Castell Kalemin Mekaniği Bozuldu!

Burak Y. |

2 hafta önce Faber Castell grip 1347 kalem almıştım. Kalemime uç koyduğum sırada kalemimin mekaniği bozuldu. Elimde grip 1347'nin 2 tane kalemi var. İkisi de bozuk . Diğer grip 1347 kalem 1 yıl önce bozulmuştu. Onu da çok az bir süre kullanmıştım ama böyle bir site olduğunu bilmediğim için bir şey yapmadım. İki kalemimin de mekaniği bozuk.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  15:44

  Sayın Burak Yuca,

  Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz.

  Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız.

  Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, Yurtiçi Kargo ile "karşı ödemeli" olarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir.

  Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle,

  İyi günler dileriz,
  Saygılarımızla,

  Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri
  Adres: Orta Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Toyota Eğitim Binası Arkası Orhanlı/Tuzla