Fatih E. Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkür ederim. Ayrıca yapmış olduğunuz jest için çok çok teşekkürler.

Faber-Castell İki Kalemim De Aynı Arızayı Verdi!

Fatih E. |

Kız arkadaşıma ve kendime beğenerek almış olduğum kalemlerin ikisi de aynı şekilde arıza yaptı. Ve beni sınavda resmen mağdur etti. Tamam çok pahalı kalemler değil ama kalemlerin ikisininde bir haftada arızalanmasına üzüldüm. Estetik anlamda güzel olmasına rağmen mekanizması eksi notu aldı. İçindeki ucu itmiyor. Manuel olarak uç taktığımda ise bir yerden sonra ayrı bir işçilik gerektiriyor.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih E.
  30 Aralık
  18:34

  Teşekkürker sorunum fazlasıyla çözüldü:)

 • Fatih E.
  30 Aralık
  18:33

  İlginiz için teşekkür ederim. Ayrıca yapmış olduğunuz jest için çok çok teşekkürler.

 • Fatih E.
  26 Aralık
  10:54

  Şikayetim üzerine ürünleri kargo yapmamı isteyen firmaya kalemleri gönderdim. Ve uçlarını elimde manuel olarak takıyordum kullanıyordum kalemleri. Kalemler gitti bir daha da gelmedi.

 • 15 Aralık
  10:35

  Sayın E. ;

  Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz.

  Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız.

  Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, MNG Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine ad,Soyad ve Açık adres yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir.

  Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle,

  İyi günler dileriz,
  Saygılarımızla,

  Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri
  Adres: Orta Mah. Ilgaz Cad. Üniversite Yolu 1850 Parsel 1-1 Orhanlı-Tuzla