Faber-Castell 0.5 Kalemin Mekaniği Bozuldu.

Özge Ö. |

Bana hediye olarak edilmiş olan ve çok severek kullandığım kalemin mekaniği 2-3 ayda bozuldu, olacak iş değil. Uç girişi ve çıkışı hiçbir şekilde gerçekleşmiyor. Bu kadar kaliteli bir firma ve kalem türünden böyle bir sorun yaşamak beni çok üzdü. Hala arada bir açıp düzeltemeye çalışıyorum, fakat hiç bir şekilde uç giriş çıkışı olmuyor. Mağdur olduğum için, sorunun çözülmesi için gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge Ö.
  20 Eylül
  22:48

  8 Eylül'de kargolattığım kalem hakkında herhangi bir dönüş alamadım.

 • 06 Eylül
  09:37

  Sayın Ö. ;

  Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz.

  Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz D. tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız.

  Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, MNG Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine ad,Soyad ve Açık adres yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir.

  Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle,

  İyi günler dileriz,
  Saygılarımızla,

  Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri
  Adres: Orta Mah. Ilgaz Cad. Üniversite Yolu 1850 Parsel 1-1 Orhanlı-Tuzla