07 Haziran 2016

Eyüpoğlu Nakliyat Kocaeli Anlaşma Yapıp Başka Firmayı Yolluyor!

Mayıs 13'te tayinim Kocaeli'nden Kahramanmaraş'a çıktı. Nakliye firması araştırıyordum, birkaç tane içinden bu firma ile görüştüm. Merkezlerini aradığımda S**** bey diye biri ile görüştüm eve gelip bakmak için F**** bey diye birine yönlendirdi. Gelip eve baktı fiyatı belirledi, kendi Eyüpoğlu Nakliyat firmasını aracıyla eşyalar folyo özenli bir şekilde sarılıp sigortalı poliçeli faturalı bir şekilde taşınıyor dedi ve fotoğrafları da gösterdi. Gerçekten özenli ve kaliteliydi taşıma tarihi için sözleştik.

Taşımaya geldiklerinde başka bir araç ve firmadan alakasızdı. Sorduğumda bana bu da bizim firmanın dendi, neyse dedik artık mecbur mobilyaları sökerken kaplarken özensiz ve dedikleri gibi hiçbir şeyi yapmadılar, içimiz acıdı. Beyaz eşyalarda öyle aynı şekilde maalesef. Benim görüştüğüm firma Eyüpoğlu Nakliyat, gelen firma elemanı başka firmaya vermiş ne sigorta ne de fatura kestiler.

Ramazan 1.206 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 07 Haziran 2016

    İlave olarak da taşıma sırasında da hep söylenip durdular kendi aralarında daha özenli taşınmasını söylediğimde bu paraya olmaz deyip kendi gelip baktığı fiyat verdiği işe. Tartıştık durduk ama elimiz mahkum taşınması için ses çıkarmadım. Eşyalarımda zarar gördü daha yeni evlenmiştim hakkımı da helal etmiyorum. Tavsiyem arkadaşlar firmayı iyice araştırıp önceden sözleşme sigorta poliçesi ve fatura kestirip garantili bir şekilde taşıtmak. Acı bir tecrübe oldu bize bari siz düşmeyin aynı hataya.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön