09 Eylül 2013 #2002912

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Organik Sıvı Sabun Çok Kötü Kokuyor!

Firmanın ürettiği Organik Zeytinyağlı Sıvı Sabun'dan internet üzerinden 2 adet satın aldım. Fakat sıvı sabun aşırı kötü kokuyor. Yağ fabrikalarındaki prina kokusuna benziyor. İçine mi sinmiş ya da üretimde çok kötü zeytinyağı mı kullandılar anlamadım. Organik olması iyi olacağı anlamına gelmiyor her zaman.

Murat 4.362 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Eylül 2013

    Ürünü geri yolladım. Sorunsuz bir şekilde iadeyi gerçekleştirdiler. Normalde firmaların iade süreleri 7 gündür. EST bu süreyi 30 güne çıkarmış. Bu da müşteri olarak beni memnun etti.

  • Eyüp Sabri Tuncer Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürlerimizi sunarız. Paylaşmış olduğunuz iletinize istinaden kurumumuza ait tüketici köşesi ve müşteri hizmetleri kanallarında siz değerli müşterimiz tarafından herhangi bir etkileşim kaydının gerçekleştirilmemiş olduğunu öncelikle belirtiriz. 90 yıldır kişisel bakımına özen gösteren tüketicilerin tercih ettiği, Türkiye’nin köklü ve saygın kolonya üreticisi Eyüp Sabri Tuncer, müşteri memnuniyeti ilkesine son derece önem vermekte olup kendisine ulaştırılan tüm görüş ve önerileri yanıtsız bırakmamakta ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya özen göstermektedir. EST 1923 Organik Zeytinyağlı Sıvı Sabun Türkiye’nin ilk ve tek sertifikalı organik zeytinyağlı sıvı sabunudur. Uluslararası akredite organik ürün sertifikalandırma kuruluşu ICEA ile ABD Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın yetkilendirdiği ETKO kuruluşu tarafından organik olarak sertifikalandırılmış olan ürünümüz doğal konsepte uygun esanslarla zenginleştirilerek üretilmiş ve organik zeytinyağı kokusu muhafaza edilmiştir. Bununla birlikte alımını gerçekleştirmiş olduğunuz ürünümüzü müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği faturası ile göndermeniz halinde, iade ve değişim olanağından faydalanabileceğinizi bu vesile ile hatırlatır, bilgilerinize sunarız. Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik San. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön