24 Mayıs
#12019215

Eyhan Kargo Ürünü İade Ettiğim Halde Firmaya Ulaşılamıyor!

İnternet aracılığıyla 89 TL'ye sipariş ettiğim slim lift bayan korse görselde görüldüğü gibi çıkmadı. 2 beden incelme olduğunun reklamını yapıyorlar fakat bırakın 2 beden 1 santim bile fark etmedi.


Görselde sırt kısmı açık bana gelen enseye oturuyor ve rahatsız edici. 20 Mayıs pazartesi ürününüzü iade gönderdim. Telefonla ulaşamadığım için WhatsApp hattınızdan iade ettiğimi bildirdim ama bir cevap bile yazmadınız.


Arkadaşımın telefonundan sipariş vermek istiyorum diye yazdığımda anında geri döndünüz. Yazık bu mübarek ramazan ayında insanları kandırıyorsunuz. Lütfen para iademi yapın. Umarın geri dönüş yaparsınız.

Hacer Hacer 1.285 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hacer18 Haziran

    Ramazan ayında aldığım atlet korse iade etmiş olmama rağmen 1aydan fazla oldu ses seda yok. An itibarı ile firmanıza dava açıyorum eşim bu işlerle uğraşıyor avukat artık siz uğraşın yazıklar olsun insanları kandırıyorsunuz... Nasıl bir vicdana sahipsiniz. Kimse sizden para istemiyor. Ürün karşılığı ödenmiş parayı geri ödenmesini talep ediyor. Bunların başıma gelebilieceğini düşünerek, iade kargo fişini faturasını ne gerekiyorsa aldım. Belgemde var bana ya 89 TL'mi ödersiniz yoksa artık siz uğraşın

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler