Exxen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hasan sonuçtan çok memnun

Meğer Exxen Spor Paketini İptal Edince Üyeliğiniz İptal Olmuyormuş.

1.117
Hasan
Hasan 30 Ekim 2022 22:24
Çözüldü
Hasan'ın Teşekkür Mesajı
“Müşteri temsilcisi çok yardımcı oldu. Sorunum sonunda çözüldü. Ücret iadesini gerçekleştireceklerini söylediler. Tekrardan teşekkür ederim.”

16.04.2022 tarihinde sadece maç izlemek için bir tane Exxen spor paketi almıştım. Aldığım gün üyeliğimi sonlandırdım. Ama anlaşılan tam sonlandıramamışım. Sonlandırdığım meğerse spor paketiymiş. Bugün ekstremi kontrol ederken fark ettim. O tarihten bu yana ana paket adı altında Exxen para çekmeye devam etmiş. Yani ne diyeyim gerçekten bilmiyorum. Bir şeyi iptal ederken 2-3 sefer kontrol etmek gerekiyor anlaşılan. 7 aydır meğerse ücret ödemeye devam etmişim. Kendimi cidden kandırılmış hissediyorum.

Exxen Logo
Exxen30 Ekim 2022 22:25
Exxen Logo
Exxen30 Ekim 2022 22:27
Hasan
Hasan30 Ekim 2022 22:46

Exxen Canlı Sohbet ekranından görüşlerimi paylaştım. Sohbetin beni çok tatmin ettiğini söyleyemem. Sorunumu buradan da çok açık belirttiğimi düşünüyorum. Bir üyeliği iptal edince, tekrar kontrol etmek gerekiyormuş onu anladım. Ama üzücü bir deneyim yaşattınız.

Hasan
Hasan30 Ekim 2022 22:59

Yaşadığım bu sorunu yaşayan birçok gönderi ile karşılaştım. Exxen yetkililerine sesleniyorum. Bu bir sistematik sorun. İnsanlar üyeliklerini iptal edince, ilgili paketin sadece spor kısmını iptal ettiklerini düşünmüyor maalesef. Bunu kullanıcılardan beklemek insanların zaafından faydalanmaktan farksız. Paketimi aynı gün iptal etmeme rağmen spor paketinin sadece spor kısmını iptal etmişler meğerse. Lakin ana paket devam etmiş. Bence bu işin bir özrü yok. Binlerce kişiden bu şekilde paza kazandıklarını düşünmek istemiyorum. Bu doğru bir para kazanma şekli değil. İnsanların dikkatinden çok rahatlıkla kaçabilir. Kendimi cidden kandırılmış gibi hissediyorum.

Exxen Logo
Exxen31 Ekim 2022 09:29
Exxen Logo
Exxen31 Ekim 2022 10:27
Exxen Logo
Exxen31 Ekim 2022 13:41
Hasan
Hasan31 Ekim 2022 14:00

Müşteri temsilcisi çok yardımcı oldu. Sorunum sonunda çözüldü. Ücret iadesini gerçekleştireceklerini söylediler. Tekrardan teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

profile
819
04 Mayıs 2022

Exxen Üyeliği Sonlandıramama Sorunu

1 ay Exxen üyeliği aldım bitince binbir zorlukla ( uygulamadan olmuyormuş internet sitesinden) iptal ettim. Daha sonra kontrol ettiğimde hesabımdan yine para çekildiğini fark ettim yine girdim iptal ettim hala para çekiliyor. Resmen yapılan haksızlık taahhütte vermemiştim ne yapacağımı şaşırdım.

profile
480
6 gün önce
profile
Tuğba'nın Teşekkür Mesajı
  • 6 gün önce

“Para iadem yapıldı sorun çözüldü. Teşekkürler...”

Exxen Aboneliği İptal Ettiğim Halde Para Çekiyor

Exxen aboneliğimi ekim ayında iptal ettiğim halde para çekmeye devam etmiş ben iptal ettiğim için kontrol etmedim kartta şans eseri para olmadığı için...

  • profile
1 Destekçi
profile
319
1 hafta önce
profile
Ömer'in Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Şikayetim çözüldü teşekkür ederim”

Exxen Hesabımdan Para Çekiyor

Hesabımdan Exxen Beşiktaş adına 49.90 TL para çekilmiştir. Çekilen ödeme ile ilgili hiçbir bilgin yok yalnız kafalarına göre ben dahil birçok kişinin ...

profile
628
1 hafta önce
profile
Tuncel'in Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Anında çözüm.teşekkürler”

Exxen Beşiktaş Hesabımdan Haberim Olmadan Para Çekmiş.

Hesabımdan Exxen Beşiktaş adına 129.90 TL para çekilmiştir. Çekilen ödeme ile ilgili hiçbir bilgin yok yalnız kafalarına göre ben dahil birçok kişinin...

  • profile
1 Destekçi
profile
8
11 Aralık 2022
profile
Roza'nın Teşekkür Mesajı

“Teşekkür ederim, çözüldü”

Exxen Üyelik Olmadan Para Çekiyor!

Exxen üyeliğim olmamasına rağmen 54,90 TL kartımdan çekim yapmış. Exxen’e girip üyeliğimi kontrol ettim ve aboneliğiniz bulunmamaktadır diyor. Yani üy...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .