Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Exxen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Necip sonuçtan çok memnun

Exxen Yayın Sorunu Olması

2.309
Necip
Necip 11 Mart 2022 11:30
Çözüldü
Necip'in Teşekkür Mesajı
“Müşter temsilcisi, işini çok iyi yapıyor. Digiturk müşteri temsilcileri yaklaşımıyla kıyaslandığında gerçekten de çok fark var. Teşekkürler”

Dakika 35 yemin olsun 30 defa dondu. Müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız. Etik değil diye üye olduk kaçak seyretmeyelim diye bizi maçtan soğuttunuz. Üyelik için ödediğim ücreti tarafıma iadesini istiyorum. Böyle yayın hayatımda görmedim. Kimseye ulaşma şansınız yok.

Gelişme
Gelişme

10 Mart 2022 23:48

Bu 42 dakikada 35. Donması üyeliğimin iptalini istiyorum. Ödediğim ücreti talep ediyorum. Bizi maçtan ve GS den soğuttunuz. Bir de söz verdiniz kesinlikle donmayacak diye. Önemsiz maçlarda donmuyor böyle maçlarda donuyor alt yapınızda sıkıntı var. Her 1 dakika bir donar mı donuyor.

Exxen Logo
Exxen11 Mart 2022 11:35
Exxen Logo
Exxen12 Mart 2022 17:43
Necip
Necip24 Haziran 2022 12:58

Müşter temsilcisi, işini çok iyi yapıyor. Digiturk müşteri temsilcileri yaklaşımıyla kıyaslandığında gerçekten de çok fark var. Teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
335
5 gün önce

Exxen Kodu Gelmediği Halde İadesi Yapılmadı

Turkcell Pasaj uygulamasından 69,90 TL'ye Exxen kodu satin aldım ve kod gelmeyince Turkcell'i arayıp işlemin iptalini istedim. Sipariş alindi teslim edilmedi görünmesine rağmen iptal edilemeyeceği söylendi. İkinci kez aradığımda yarım saat içinde izlemek istediğim bir yayın olduğunu söyledim ve kodu...

profile
284
1 hafta önce
profile
Merve'nin Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Teşekkürler”

Exxen Spor Üyelik Sorunu

...,.,...,... Exxen Spor'a üye oldum. Ama maç yayını açmaya çalıştığımda üyeliğiniz bulunamadı diyor ve açmıyor. Bir an önce Sorunun çözülmesini istiy...

profile
45
3 hafta önce
profile
Merve'nin Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“Teşekkür ediyorum, beklediğim kadar kolay bir çözüm olmadı ancak yine de en azından çözüm sundukları için teşekkürler.”

Exxen Leyla Mecnun Yeni Bölüm Yayınlanmıyor

Yeni bölümler üç haftadır yayınlanmıyor. Tüm ülkenin yas sürecinde yeni dizilerini yayınlamadığını biliyoruz ancak bu platform üyelerin aylık para öde...

profile
47
3 hafta önce

Exxen Yayınlanmayan İçerik Ne Zaman Yayınlanacak?

videoplayer-icon

Exxen Konuşanlar yeni bölümler neden yayınlanmıyor? Yayın tarihleri belli oldu mu? Yeni bölüm veya bölümler ne zaman yayınlanacak. Exxen üyeliğimin tek sebebi konuşanları izlemek. Mantıklı bir açıklama yapılarak geri bildirimleriniz bekliyorum.

Exxen Yayınlanmayan İçerik Ne Zaman Yayınlanacak?
profile
531
3 hafta önce

Exxen Leyla İle Mecnun Neden Yayınlanmıyor?

Leyla ile Mecnun neden yayınlanmıyor? 4. Sezon 5. Bölümden sonra yok bir bilgilendirme yapılmalı bence sırf bu dizi için Exxen üyeliğim var böyle olacaksa 3 ayda bir defa alıp bir seferde izlemek daha mantıklı bir hal almaya başladı amaç ne diziyi yayınlamamakta!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .