Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Üyelik İptaline Rağmen Para Çekimi

profile
03 Ocak
705

Exxen üyeliğimi 1 ay önce iptal etmeme rağmen 3 Ocak 2023'te hesabımdan tekrar para çekilmiş. Exxen müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Zotlodan üyelik iptali yapamıyorum. Gereğinin yapılmasını ve üyeliğin bir an önce iptal edilip paramın iade edilmesini istiyorum.

Exxen Logo
03 Ocak 22:45
Exxen Logo
03 Ocak 22:59
Exxen Logo
04 Ocak 10:29
Exxen Logo
04 Ocak 19:58

Sayın Burak A. ; 04.01.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Benzer Şikayetler

Exxen Müşteri Hizmetleri Ulaşılamıyor

profile
1 gün önce
265

Deneme üyeliğimi iptal ettim fakat ücret kesilmişti. Ben kullanım yapmadığım için hemen iptal ettim ücretin hemen iadesi sağlamak için arıyorum fakat müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Bağlantı kesiliyor. Giriş yaptığımda ise bu ay kullanım sağlayacağım bilgisi var ama istemiyorum

5
Çözüldü

Exxen Haberim Olmadan Para Çekimi

profile
1 hafta önce
110
"Beklediğimden çok hızlı bir şekilde dönüş aldım. Arayan müşteri temsilcisinin ilgisi ve çözüm sürecinde olan samimiyetiyle beraber çözüm odaklı şekilde memnuniyete önem vermesinden ötürü çok teşekkür ederim."
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz