Exxen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Exxen Üyelik İptali Kart Bilgileri Silinmesi

890
Burcu
Burcu 01 Aralık 2022 09:26

Exxen Üyeliğimi 10. Ayda sonlandırmama rağmen kartımdan 10. Ayda 3 kez para çekilmiş ve iade edilmiş. 11. Ayda para çekilmiş iade edilmedi 12. Ayda tekrar para çekildi iade edilmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda iptal işleminiz olmuş ancak sonra aktifleşmiş deniyor ben aktifleştirmeden nasıl aktifleşebiliyor anlamadım 1 ayda neden 3 kez para çekiliyor beni rahatsız etti kart bilgimin acilen silinmesini istiyorum. Üyeliğimizi iptal ediyoruz ancak kart bilgilerimiz sistemde kayıtlı kalıyor onu silemiyoruz. Siteye olan güvenim kalmadı kart bilgilerimi her ay kontrol etmek zorunda kalıyorum.

Exxen Logo
Exxen01 Aralık 2022 09:28
Exxen Logo
Exxen01 Aralık 2022 10:11

Benzer Şikayetler

profile
387
2 hafta önce
profile
Nagihan'ın Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Benimle konuşan beyefendi oldukça nazik kibar ve naifti. Çok teşekkür ediyor ve tüm çağrı merkezi konuşanlarından bu ilgi bu incelik ve bu kibarlığı bekliyorum”

Exxen-GNC Turkcell (kod Kullanamama)

GNC Turkcell'den Exxen için kod aldım ücretsiz 1 aylık izleme. Kodu kullanabileceğim bir alan yok direk aylık tutara abonelik yapmak istiyor. Benim ko...

profile
283
16 Aralık 2022

Exxen Ödeme İadesi Alamadım

Exxen uygulamasını kullanmaktan vazgetim ve ödeme yapmadım ama ödeme çekimi yapıldı ve iade alamıyorum. Ödeme iade talebimi yaptığım halde bir bilgi veya iade ile ilgili başka bir şey elde edemedim. Ödemenin geri iadesini ve aboneliğimin iptalini rica ederim.

Exxen Ödeme İadesi Alamadım
profile
621
21 Kasım 2022
profile
Muhammet sonuçtan çok memnun

Exxen Haberim Olmadan Hesabımdan Para Çekti

Exxen'de hesabıma tanımlamadığım karta hesabımdan para çekilip aboneliğim tekrardan aktif oldu fakat böyle bir şey istemedim. Bunun ile ilgili hiçbir ...

Exxen Haberim Olmadan Hesabımdan Para Çekti
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Fuat
Fuat
 

Merhaba bende aldığım kodu kullanmaya çalışırken hata oluştu hatası alıyorum