Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Üyelik İptali Geri Dönüşü

profile
18 Nisan
197
Soner'in Teşekkür Mesajı
“Sorunumu bildirdikten 20 dakika sonra hemen müşteri hizmetleri tarafından arandım ve çok yardımcı oldular ve sorun ortadan kalktı teşekkür ediyorum:)”

Exxen üyeliğimi iptal ettim ama para iadesi gelmedi, iade yok dedi. Bazı arkadaşlarım ise kullanmadığım bir şeye para vermek çok saçma olduğunu söylediler. Detaylı bilgim yok, para iadesi var mı acaba? Kısa zamanda dönüş yapılırsa çok mutlu olacağım. Şimdiden teşekkür ediyorum. Hayırlı günler.

Exxen Logo
18 Nisan 19:18
Exxen Logo
18 Nisan 19:19

Sayın Soner G. ; 18.04.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Soner
18 Nisan 19:28

Sorunumu bildirdikten 20 dakika sonra hemen müşteri hizmetleri tarafından arandım ve çok yardımcı oldular ve sorun ortadan kalktı teşekkür ediyorum:)

Benzer Şikayetler

Exxen - Üyeliğimi İptal Edemiyorum.

profile
2 hafta önce
480

Exxen'i Türkiye'de yaşadığım zaman açmıştım. Fakat işim gereği yurt dışına taşındım ve bu süreçten sonra ne uygulamaya erişebildim ne üyelik iptali yapabildim. Yurt dışındaki kartıma otomatik ödeme talimatı vermiştim ve şimdi Türkiye'de olmadığım için üyeliğimi iptal edemiyorum. Kartımın bağlı olduğ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz