Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Üyelik İptali E

profile
17 Mayıs
187
Hüseyin'in Teşekkür Mesajı
“Exxen müşteri hizmetleri fatma hanıma çok teşekkür ederim çok ilgiliydi problemi mi hemen çözdü”

Exxen üyelik iptali yaptığım halde 64.90 TL ücret çekmiş kredi kartımdan nasıl oluyor. Anlamadım. Üyelik iptali yaptığım halde aktif gözüküyor ve mobil uygulamadan üyelik iptali yapamıyorum. Para iadesinin yapılmasını istiyorum. Böyle saçmalık ilk defa görüyorum.

Exxen Logo
17 Mayıs 01:43
Exxen Logo
17 Mayıs 01:44

Sayın Hüseyin G. ; 17.05.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Hüseyin
17 Mayıs 01:51

Exxen müşteri hizmetleri Fatma Hanıma çok teşekkür ediyorum sorunumu hemen çözdü

Hüseyin
17 Mayıs 01:52

Exxen müşteri hizmetleri fatma hanıma çok teşekkür ederim çok ilgiliydi problemi mi hemen çözdü

Benzer Şikayetler

Exxen İptal Ettiğim Halde Ücret Kesiyor

profile
6 gün önce
129

Exxen üyeliğimi iptal ettiğim halde 3 aydır benden otomatik olarak ücret kesiyor. Bunun iadesini ve iptalini istiyorum! Hesabımı da sildim ama her ay düzenli olarak çekiyorlar... Kartımdan benden izinsiz nasıl çekim yapabiliyorlar onu da bilmiyorum ama iadesini istiyorum.

Zotlo Exxen Hesaptan Para Çekimi

profile
1 hafta önce
184

Bugün kontrol ettiğimde ZOTLO Exxen adlı bir yerden 116 TL hesabımdan çekildiği gözüküyor. Exxen ücretsiz deneme üyeliğimden sonra aboneliği iptal etmiştim. Hesap detayına bakmaya çalıştım. Kart detaylarını silmek için ona da erişemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? Exxen destek

Zotlo Exxen Hesaptan Para Çekimi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz