Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Exxen Üyelik İptal Ettikten Sonra Para Kesiyor

profile
04 Haziran
362

Exxen üyeliğimi iptal etmeme rağmen hala Exxen Beşiktaş adı altında 150 TL para kesiyor. Kartım bile kayıtlı değil, nereden buluyorlar? Kesiyorsunuz anlamadım. En kısa sürede hesabımdan kesilen paranın iadesini tarafıma istiyorum. Em**********@gmail.com mail adresim.

Exxen Logo
04 Haziran 13:56
Exxen Logo
04 Haziran 14:02

Sayın Emre E. ; 04.06.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Benzer Şikayetler

Exxen Üyeliği İptal Olmuyor

profile
3 gün önce
392

Exxen üyeliğimi iptal edemiyorum. Hesap ve ayarlar kısmında girip üyelik durumunun yanındaki buton görünmüyor. Müşteri hizmetleri de asla yardımcı olmuyor. Üyeliği iptal et yazısı görünmüyor diyorum görünmesi lazım deyip kapatıyor. Bir an önce üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Exxen Üyeliği İptal Olmuyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz