Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Üyeliğimden İznim Olmadan Üyelik Oldu

profile
12 Mayıs
167
Ferhat'ın Teşekkür Mesajı
“Sorunum anında çözüldü. Firmaya teşekkür ederim.”

Exxen’e nays ® üzerinden üye olduk. 1 ay kullandım. Sonra iptal ettik iptal onaylandı. Daha sonrasında aradan 2-3 ay geçti hiçbir sorun olmadı. Bugün itibari ile hesabımdan üyelik için para çekildi. Bu durum çok can sıkıcı benim bilgim olmadan para çekilmiş hesabımdan. Ücretimin iade olmasını talep ediyorum.

Exxen Logo
12 Mayıs 14:21
Exxen Logo
12 Mayıs 14:23

Sayın Ferhat P. ; 12.05.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Ferhat
12 Mayıs 14:28

Sorunum anında çözüldü. Firmaya teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

Exxen Turkcell Promosyon Kodu İle İlgili Yanıltıcı Bilgilendirme

profile
1 gün önce
2.910

Merhaba Turkcell den gelen Exxen promosyon kodu ile üyelik gerçekleştirdim Exxen’e. Ancak spor paketini kapsamıyormuş kurulum aşamalarında önce paketini seç sonra kodu gir dediği için sanki hangi paket ile üye olursan o paket 1 ay ücretsiz sonra ücretli olacak algısı var. Ne Turkcell ne de Exxen rek...

Exxen Turkcell Promosyon Kodu İle İlgili Yanıltıcı Bilgilendirme
Exxen Turkcell Promosyon Kodu İle İlgili Yanıltıcı Bilgilendirme
Exxen Turkcell Promosyon Kodu İle İlgili Yanıltıcı Bilgilendirme
5
Çözüldü

Exxen Kullanmadığım Üyeliğin Parasını İznim Olmadan Çekmiş

profile
1 gün önce
293
"Exxen markası gerçekten de marka adına çok önem veriyor daha şikayetimi belirtir belirtmez arandığımı söyleyebilirim. Bazı X firmalarda olduğu gibi 'samimiyetsiz' müşteri temsilcileri yerine gayet samimi, sıcakkanlı müşteri odaklı yaklaşan ve sorularla boğmayan cana yakın bir müşteri temsilcisi ile görüştüm. Ve bu insan şahsen bana Exxen markasına daha olumlu yaklaşmama sebep oldu. Eğer bu tür yayın platformlarına üye olmayı düşünürsem tercihim kesinlikle Exxen'den yana olacak. Teşekkürler..."
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz