Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Ücret Kesiyor Haberim Olmadan

profile
10 Nisan
182
Adil'in Teşekkür Mesajı
“Her zor durumumda yardımcı oldular çok sağ olun”

Exxen'den spor paketi aldım. Fenerbahçe maçı için, daha sonrasında 1 hafta sonra üyeliğimi iptal ettim. 129 TL ödedim. 1 ay sonra baktığımda banka ekstremde 49 TL lik Exxen ücreti kesilmiş. Kendi kendilerine üye yapmışlar. Bundan önce de sorun yaşadık, sorunum çözülmüştü ancak yine haberim dışında üyelik yapılmış ve kesinti olmuş. Gereğinin yapılması dileğiyle.

Exxen Logo
10 Nisan 14:58
Exxen Logo
10 Nisan 17:09

Sayın Adil K. ; 10.04.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Adil
10 Nisan 17:14

Her zor durumumda yardımcı oldular çok sağ olun

Benzer Şikayetler

Exxen Parasını Ödediğim Paketin İçeriğini Göstermiyorlar

profile
3 gün önce
362

Üyesi olduğum paket içeriğini izleyemiyorum. Avrupa maçlarını izlemek için üye olduğum pakette maç günü itibariyle hiçbir paket içeriğini izleyememekteyim, özellikle Fenerbahçe maçları için üye olmama rağmen, Fenerbahçe maçı günü bu sorunun yaşanması başlı başına rahatsız edici başka bir konu, hatan...

Exxen Parasını Ödediğim Paketin İçeriğini Göstermiyorlar

Exxen Sport Üyelik Sorunu

profile
3 gün önce
194

Exxensport'a reklamsız üye oldum ancak yurt dışında Fenerbahçe maçlarını izleyemiyorum. Bu durum açıklamada belirtilmemişti ve eğer bilseydim üye olmazdım. Sorunun bir an önce çözülmesini istiyorum. İnsanlar bu şekilde mağdur edilmemeli.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz