Exxen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Exxen Spor Paketi Olmasına Rağmen Açılmıyor, Destek Verilmiyor

957
Önder
Önder 10 Mart 01:22
Exxen Spor Paketi Olmasına Rağmen Açılmıyor, Destek Verilmiyor

Exxen'de yer alan Exxen spor paketimi sezonluk almama rağmen ve 2023 eylül ayına kadar devam eden paketime rağmen maçı izleyemedim. Aldığım hata ise "bu içerik şu anda kullanılamıyor" sezonluk para ödemişim ama içerik kullanılamıyor.

Bu sebepten dolayı giriyorum ikinci paketi satın alıyorum yeter ki izleyeyim diye. Yok arkadaş gene olmuyor. İlk yarı ® bitti, müşteri hizmetlerini arıyorum spor paketi askıda görünüyor diyor. Neden diyorum sistemsel hata efendim diyor. Eee tamam işimi çöz ben seni bunun için aradım diyorum buradan çözemeyiz diyor.

[email protected] adresine mail atın hemen dönüş yapılacak diyor. Maçı kaçırıyorum diyorum yapabileceğiniz bir şey var ise yapın. Maç olmasından dolayı en geç 5 dakika içinde dönüş yapılıyor efendim dedi ve teli kapattı. 2 tane bu şikayeti oluşturduğum mail adresinden mail attım. Üyelik maili farklı ve yazdım zaten mail içerisinde. Hesap eşim üzerine olan hesap.

Müşteri hizmetlerinin söylediği gibi ne 5 dakikası. Maç bitti hala geri dönüş yapan yok. 2. Kere yaptığım alımın iadesini talep ediyorum. 580 TL extra ödeme gerçekleştirdim. Sistem yok, çalışmıyor. Destek desen Allah'a emanet. Bir iş yapıyorsunuz neden düzgün yapmazsınız arkadaş. İademi yapın. Parayı çat diye alıp hizmet veremeyene ne denir biliyorsunuz değil mi.

Exxen Logo
Exxen10 Mart 01:23
Exxen Logo
Exxen10 Mart 02:47
Önder
Önder10 Mart 03:46

Gece 02:30 da aramak da nedir? Yarın Öğleden sonra 14:00 ve sonrasında arayabilirsiniz. Tarafınıza atılan sistemsel sorun mailine hala dönüş yapmayan Exxen ekibi Şikayetvar sebebi ile dönüş yapması ilginç. Yarın Bekliyorum, Sorunumu çözün şikayetimi kaldırayım.

Exxen Logo
Exxen10 Mart 15:06
Exxen Logo
Exxen10 Mart 19:28

Benzer Şikayetler

profile
384
07 Kasım 2022

Exxen Üyelik İptali İs

Exen üyeliğimi iptal ettiğim halde zotlo Exxen tarafından iki aydır kartımdan 54.90 TL çekim yapılıyor. Müşteri hizmetleri destek ekibine yönlendiriyor fakat hiçbir dönüş sağlanmıyor. Ücretlerimin iade edilmesini talep ediyorum. Teşekkürler ediyorum.

profile
514
14 Eylül 2022

Exxen Usulsüz Kredi Kartı Çekimi

Exxen isimli platform bu yılki üyelik ile alakalı bilgim olmadan 01.09.2022 tarihinde kredi kartımdan 1.287 TL. Çekim yapmıştır. Kendilerine telefon yoluyla hiçbir biçimde ulaşamadığım için [email protected] adresine mağduriyetimi anlatmak adına e-mail yolladım. Bana 02.09.2022 tarihinde şu cevabı ve...

profile
1.268
14 Haziran 2022

Exxen Üyelik Aidatı İki Kez Kartımdan Tahsil Edildi

Exxen platformuna 14 Mayıs 2022 tarihinde üyeliğimi yeniledim, üyelik aidatı kartımdan iki kere çekildi,8 kez müşteri hizmetleri ile görüşmeme, [email protected] adresine mail atmama, platformdan canlı destek hattına yazmama rağmen tarafıma üyelik aidatı iade edilmedi. Müşteri hizmetleri 24 mayısta üyeli...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .