Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Exxen - Şampiyonlar Ligi

profile
21 Ekim 2021
9.372

Exxen- Şampiyonlar ligi

Exxen'e üye değilim fakat bir futbol sever olarak Şampiyonlar ligi ve Avrupa ligi maç özetlerini izlemek istiyorum. Saatlerdir internette tek tek özetleri arıyorum fakat çoğu resmi olmayan hesaplardan ve yayın kalitesi çok kötü. Avrupa maçlarını Exxen aldı Bein Sports ® ®'tan kurtulduk derken şimdi özet dahi izleyemiyoruz. İngiltere lig özetlerini s Sport ® ®'tun Youtube ®.com ®. Com kanalından çok kaliteli bir şekilde izliyoruz neden Exxen'de bir Youtube.com kanalı açıp resmi olarak özetleri yayınlamıyor? Bundan sonra bize özet dahi izleyemeyecekler sanırım. İnsanı iyice futboldan soğuttular. Parası olmayan izlemesin yaşamasın bu ülkede yazık.

Exxen Logo
21 Ekim 2021 06:18
Exxen Logo
21 Ekim 2021 06:44

Benzer Şikayetler

Exxen Maç Yayın Platformu Hayal Kırıklığı Yarattı

profile
5 gün önce
163

Exxen yayın platformu bir kez daha hayal kırıklığı yarattı. Maç izlerken donma ve maç özetlerine ulaşamama daha iyi bir altyapı kurulması hizmet vermesi gerekiyor. Bir daha üyelik yapmam. Beklentileri karşılamada yetersiz...

1 Destek

Exxen TV Üyelik Şikayetim

profile
6 gün önce
390

Exxen TV üyelik üye olmak için 1 senelik abonelik ücreti peşin isteniyor. Müşteri hizmetleri telefonlara çıkmıyor nasıl bir kurum bu Youtube.com maç özetini izlemek istiyoruz. Sayfalarına abonelik istiyorlar. Nasıl bir kurum illa 1 senelik üyelik şartı koşuyor.

5
Çözüldü

Exxen Hiçbir Şey Açılmıyor Hata Veriyor.

profile
1 hafta önce
1.523

Exxen spor üyeliği aldık 220 liraya maç özetleri bile açılmıyor. Hata veriyor. Bu kadar paraya biz boşuna mı verdik? Hiçbir şey açılmıyor. Çarşamba gü...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

İbrahim

Abim duygularıma tercüman olmuşsun Acun abi dedik bağrımıza bastık o da yaptı yapacağını

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz