Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Platformu Üyeliği Ve Aldatıcı Ücretlendirme

profile
06 Nisan
1.139

Exxen isimli online yayın sağlayıcısı platformun aldatıcı ve yanıltıcı hareketlerinden dolayı mağdur olduğumu belirtmek istiyorum.

Olayın detaylarına gelecek olursak; 08.03.2023 tarihinde, şampiyonlar ligi maçını izlemek amacıyla Google ® üzerinden yaptığım aramada karşıma çıkan "Exxen spor - 7 gün Exxen üyeliği 1 TL" başlıklı link üzerinden hesap oluşturdum. Ancak "zotlo Exxen İstanbul TR" isimli firma tarafından kredi kartımdan 149 TL çekildi.

Exxen müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde, deneme üyeliği için 1 TL ödediğimi, ancak benden 149 TL'nin neden çekildiğini sordum. Müşteri hizmetleri temsilcisi, spor üyeliği aldığımı söyledi. Web sitesinde belirtilen "Exxen spor - 7 gün Exxen üyeliği 1 TL" teklifini kabul ettiğimi ve eğer böyle bir indirim yoksa, bu durumun yanıltıcı olduğunu dile getirdim. Ne yazık ki, müşteri hizmetleri temsilcisi ile sağlıklı bir iletişim kuramadım ve sorunumu çözmek için hiçbir destek alamadım.

Ayrıca, hem web sitesi üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden üyeliğimi iptal etmeye çalıştım, ancak mevcut iptal opsiyonu çalışmıyor. Müşteri hizmetleri temsilcisi iptal konusunda yardımcı olacağını belirtmesine rağmen, maalesef üyeliğim hala iptal edilmedi.

Bu yaşadığım süreç, Exxen platformunun müşterilerine yönelik aldatıcı ve yanıltıcı yöntemler kullandığını göstermektedir. Bir tüketici olarak, bu tür haksız uygulamalara maruz kalmamız ve mağdur edilmemiz kabul edilemez. Umarım, bu şikayetim üzerine gereken incelemeler yapılır ve benzer sorunların önüne geçilmesi için önlem alınır.

Bu konuda haklarımı aramaya kararlıyım ve yaşadığım bu mağduriyet nedeniyle Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurarak şikayette bulunacağımı bildiririm. Tüketici haklarının korunması ve benzer mağduriyetlerin önlenmesi adına, umarım gerekli incelemeler yapılır ve adalet sağlanır.

Exxen Platformu Üyeliği Ve Aldatıcı Ücretlendirme
Exxen Platformu Üyeliği Ve Aldatıcı Ücretlendirme

Gelişme
Gelişme

01 Haziran 21:12

Bu şikayet dilekçesi, Exxen isimli online yayın sağlayıcısı platformuyla ilgili yaşadığım sorunların güncel durumunu bildirmek ve yeni bir konu hakkında şikayette bulunmak amacıyla kaleme alınmıştır.

Daha önce yaptığım şikayetimle ilgili olarak, 08.03.2023 tarihinde Exxen platformu üzerindeki "Exxen spor - 7 gün Exxen üyeliği 1 TL" teklifine dayanarak hesap oluşturduğumu ve benden yanıltıcı bir şekilde 149 TL tahsil edildiğini iletmek istemiştim. Bu konuyla ilgili olarak Exxen müşteri hizmetleriyle iletişime geçmiş ve şikayetimi dile getirmiştim. Daha sonra gerçekleştirilen incelemeler sonucunda, Exxen platformu tarafından geri ödeme yapıldığı ve üyeliğimin iptal edildiği bilgisini almış bulunmaktayım. Bu konuda tarafınıza teşekkür ederim.

Ancak, son şikayetim 18.05.2023 tarihinde zotlo - Exxen İstanbul TR adı altında kredi kartımdan 89.90 TL'nin habersiz bir şekilde çekilmesiyle ilgilidir. Bu ödemenin sebebi hakkında tarafıma herhangi bir bilgi verilmemiş olup, üyeliğimin iptal edilmesine rağmen bu ücretin çekildiği tespit edilmiştir.

Bu durum, Exxen platformunun müşterilerine karşı haksız ve yanıltıcı uygulamalarının devam ettiğini göstermektedir. Bir tüketici olarak, bu tür haksız uygulamalara maruz kalmamız ve mağdur edilmemiz kabul edilemez.

Bu noktada, üyeliğimin tamamen iptal edilmesini ve kredi kartı bilgilerimin sistemlerinizden silinmesini talep etmekteyim. Ayrıca, 18.05.2023 tarihli 89.90 TL tutarındaki ödemenin tarafıma geri ödenmesini rica ediyorum.

Bu konuların hassasiyetle ele alınmasını ve tarafıma en kısa sürede geri dönüş yapılmasını rica ederim.

Exxen Logo
06 Nisan 20:55
Exxen Logo
06 Nisan 21:13

Sayın İlker B. ; 06.04.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

İlker
06 Nisan 21:18

Bu sorunla ilgili olarak, sorunumu çözdüklerine dair bir telefon çağrısı aldım ve görüştüğüm müşteri temsilcisi gerçekten samimi bir şekilde bana yardımcı oldu. Ücret iadesi ve abonelik iptali konusunda geri dönüş sağladılar. Kontrol ettiğimde, aboneliğim iptal edilmiş ve en yakın iş gününde ücret iademi almayı planlıyorum. Destekleri için teşekkür ederim.

Exxen Logo
02 Haziran 20:17

Sayın İlker B. ; 02.06.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Exxen Spor Paketi Üyeliği

profile
5 saat önce
84

Exxen spor paketi üyeliği satın almam ödemesini yapmama rağmen üzerinden günler geçti ve hala satın aldığım paketi kullanamamaktayım. Exxen destek bir...

Exxen TV Üyelik Şikayetim

profile
1 gün önce
307

Exxen TV üyelik üye olmak için 1 senelik abonelik ücreti peşin isteniyor. Müşteri hizmetleri telefonlara çıkmıyor nasıl bir kurum bu Youtube.com maç özetini izlemek istiyoruz. Sayfalarına abonelik istiyorlar. Nasıl bir kurum illa 1 senelik üyelik şartı koşuyor.

Exxen Üyelik Yenilemesi - İptali

profile
1 hafta önce
393

Exxen de yıllık abonelik olarak kullanım yapmaktayım. Aboneliğimi promosyon kodu ile satın almakta olduğumdan (2 senedir) paket alımı sonrasında aboneliği iptal etmekteyim. Fakat 13.09.2023 (bugün) tarihinde yıllık aboneliğim dolmuş ve iptal etmiş olduğum üyelik için yenileme yapılarak kartımdan öde...

Exxen Üyelik Yenilemesi - İptali
Exxen Üyelik Yenilemesi - İptali

Exxen Paramı İade Etmiyor

profile
3 hafta önce
333

29 Ağustos perşembe akşamı Galatasaray Maçını izlemek için Exxen aldım. Kullandığım akıllı televizyon Exxen'i desteklemediği için 15 dakika sonra arayarak Exxen spor paketinin iptalini ve ücret iademi istedim. Müşteri hizmetleri telefon numaramı aldılar tarafıma dönüş yapılacağını söylediler fakat t...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz