Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Otomatik Çekim Sorunu

profile
13 Mayıs
152
Schlipper'in Teşekkür Mesajı
“Merhaba anında iade işlemim yapıldı çok mutlu oldum Exxen'i deneyip bıraktım sadece vaktimden dolayı pek kullanamadım içerikler güzel mağduriyetim anında giderildi müşteri uzmanı ilişkileri yusuf beye tekrar teşekkürler”

Exxen'e daha sonra 1 ay üye oldum. Fakat kartımdan sorgusuz sualsiz 64.90 abonelik işlemi yapılmış. Kartınızı yazmayın pişman oldum. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, abonelik hakkımı kullanmaya devam edebilirmişim.

Fakat para iadesi yapmıyorlar. Zaten kartımda 100 lira vardı, bir de Exxen otomatik çekmiş, iadesi de yokmuş. Kampanya bahanesiyle havaya 1 ay Exxen aboneliğini istemeden satın almış oldum ve kullanmayacağım bir şey.

Exxen Logo
13 Mayıs 19:53
Exxen Logo
13 Mayıs 20:16

Sayın Schlipper P. ; 13.05.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Schlipper
13 Mayıs 20:19

Müşteri ilişkileri uzmanı yusuf bey kısa bir süre içerisinde beni arayıp sorunumu hızlı bir şekilde çözdü ve iadem yapıldı yusuf beye çok teşekkürler

Schlipper
13 Mayıs 20:22

Merhaba anında iade işlemim yapıldı çok mutlu oldum Exxen'i deneyip bıraktım sadece vaktimden dolayı pek kullanamadım içerikler güzel mağduriyetim anında giderildi müşteri uzmanı ilişkileri yusuf beye tekrar teşekkürler

Benzer Şikayetler

Exxen Aboneliğiniz Durduruldu Paket Seçin

profile
1 hafta önce
823

29 Ağustos 2023 tarihinde spor paketini 220,90 TL karşılığında aldım. Bugün 20 Eylül 2023, 1 ay dolmadan aboneliğiniz durduruldu uyarı veriyor. Hesabı açamıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir muhatap bulamadım. Akşama maç var, sorunumun çözülmesini istiyorum.

Exxen Aboneliğiniz Durduruldu Paket Seçin
5
Çözüldü

Exxen Kredi Kartımdan Para Çekiyor.

profile
2 hafta önce
200
"Temsilcileri Fatma hanım ve Exxen platformu en hızlı şekilde geri dönüp, şikayetimi değerlendirdiler. İlgileri çok değerli"
Exxen Kredi Kartımdan Para Çekiyor.
Exxen Kredi Kartımdan Para Çekiyor.
Exxen Kredi Kartımdan Para Çekiyor.
+3
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz