Exxen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Exxen Maç Yayını Başka Platformda

6.743
Oguzhan
Oguzhan 11 Ağustos 2022 20:27

Fenerbahçe'nin yurt dışı maçları için exen sporta üye oldum fakat bir bakıyorum maç başka bir platformda üye olurken ki reklamları bütün Avrupa maçları Exxen'de diye idi. Şu an maç izleyemiyorum. Mağdur olan binlerce kişiden biriyim. Gerekli mecralarda hukuki olarak hakkımı arayacağım.

Gelişme
Gelişme

18 Ağustos 2022 15:42

Exxen spor paketi aldım Fenerbahçe maçlarını izleyebilmek için slovaco maçını başka platform yayımladı şikayet var a yazdım dönüş yaptılar ve arayan arkadaş bundan sonraki maçların Exxen'de olacağını söyledi kesin olabilmesi amacıyla bir kez daha özellikle sordum bu maçtan sonraki bütün maçları Exxen mi verecek diye evet dedi ama şimdi ne görüyoruz yine bir maç ve yine Exxen'de değil resmen milletin aklıyla oynuyorlar üyeliğimin iptalini ve tarafıma ücretin geri ödenmesini istiyorum böyle saçmalık olmaz!

Exxen Logo
Exxen11 Ağustos 2022 20:29
Exxen Logo
Exxen11 Ağustos 2022 20:50

Benzer Şikayetler

profile
4.749
06 Ekim 2022

Exxen Spor Yurt Dışında Çalışmıyor!

Yurt dışında Exxen'i kullanamıyorum. Maç izleyemiyorum. Şampiyonlar ligi ve Avrupa ligine erişemiyorum. Exxen i yurt dışında yasayanlar boşu boşuna almamalı. Ssport ve ya Bein Sports ta bu sorun yok. Ucuz etin yahnisi olmuyor. Platformu düzgün yapmak, uluslararasi kullanıma açmak bu kadar zor olmala...

profile
1.161
06 Ekim 2022

Exxen Spor İçeriklerini Yurt Dışında İzleyememek

Yurt dışında Exxen Spor içeriklerini izleyemiyorum. Önümüzdeki 2 ay yurt dışında olacağım ve birçok Avrupa ligi maçını izleyemeyeceğim. Exxen'in bu politikası yurt dışında yerleşik yaşayan insanlar açısından doğru olabilir ama ben Türkiye'de yaşıyorum. Exxen'den bu konuda hiçbir kanaldan destek ya d...

  • profile
1 Destekçi
profile
4.779
25 Ağustos 2022

Yurt Dışında Exxen'i Kullanamıyorum

Yurt dışında Exxen'i kullanamıyorum. Maç izleyemiyorum. Şampiyonlar ligi ve Avrupa ligine erişemiyorum. Canlı destek cevap vermiyor ve sürekli desteği kapatıyor. Acil destek lazım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .