Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Kart Bilgilerim Silinmiyor

Emre
19 Nisan 20:36
20
Emre'nin Teşekkür Mesajı
“Şikayet üzerinden 5 dakika geçmeden müşteri hizmetlerinden arandım ve mağduriyetim giderildi. Teşekkür ederim. Ayrıca bir teşekkürde müşteri hizmetlerinden arayan hanım efendiye etmek istiyorum. Kendisi hem ilgili hem bilgili hem de çok nazikti.”

Sırf Fenerbahçe maçlarını izlemek için Exxen’e abonelik yaptım fakat maç izleyeceğim diye spor pakete abone olup sonrasında şifresiz verilmesi çok komik. Bundan dolayı Exxen ve spor paket aboneliğimi iptal ettim fakat kredi kartı bilgilerim silinmiyor. Böyle saçmalık olabilir mi ya diğer platformlarda kart bilgilerimi dilediğim zaman silebiliyorum. Kart bilgilerimin silinmesini istiyorum.

e********@yandex.com

19 Nisan 20:36 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Sayın Emre B. ; Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız.   Exxen Memnuniyet Ekibi

19 Nisan 20:46

Sayın Emre B. ; 19.04.2024 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Emre
19 Nisan 20:54

Şikayet üzerinden 5 dakika geçmeden müşteri hizmetlerinden arandım ve mağduriyetim giderildi. Teşekkür ederim. Ayrıca bir teşekkürde müşteri hizmetlerinden arayan hanım efendiye etmek istiyorum. Kendisi hem ilgili hem bilgili hem de çok nazikti.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Zotlo Exxen 2 Firma Kredi Kartımı Kopyaladılar

Rıdvan
25 Mayıs 17:48
384
zotlo-exxen-2-firma-kredi-kartimi-kopyaladilar-1.pdf
Benzer Şikayet Yaz