Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Exxen İptal Etmek İstiyorum

profile
14 Aralık 2022
538

Üyeliği iptal etmek istiyorum ama üyelik iptali yazmıyor ve para çekilmeye devam ediyor iptal etmenin başka bir yolu var mı var ise ben iptal etmek istiyorum boşu boşuna para veriyoruz üyeliği iptal etmek istiyorum yardımcı olabilecek kimse var mı...

Exxen İptal Etmek İstiyorum
Exxen Logo
14 Aralık 2022 13:33
Exxen Logo
14 Aralık 2022 13:37

Sayın Mehmet İ. ; 14.12.2022 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Exxen Deneme Üyeliği İptal Edememe

profile
19 Haziran
203
"Hızlı bir şekilde sorunumu çözüme kavuşturduğunuz için teşekkür ederim inşallah daha iyi içerikler geldiğinde tekrar abone olacağım."
5
Çözüldü

Exxen Onay Almadan Üyeliğin Aktif Edilmesi

profile
23 Mayıs
60
"Hızlı geri dönüş ve iade onayı için firma yetkilileri ve özenle yardımcı olduğu için müşteri temsilcisi Fatma hanıma teşekkür ederim."
exxen-onay-almadan-uyeligin-aktif-edilmesi-1.pdf
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz