Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Hiçbir Alakam Olmadan Kartımdan Para Çekimi

profile
10 Haziran
332

Exxen Beşiktaş adı altında kredi kartımdan 64,90 lira para çekilmiş. Bilgim dahilinde değil ve KVKK kapsamında dava açma hakkım mevcut. Öyle kafanıza göre para çekemezsiniz acil iade edin. Benim rızam olmadan neye göre para çekiyorsunuz? En kısa sürede dönüş bekliyorum

Exxen Logo
10 Haziran 06:22
Exxen Logo
10 Haziran 10:07
Exxen Logo
10 Haziran 13:00

Sayın Nalan G. ; 10.06.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Benzer Şikayetler

Exxen Para Çekimi Ve Üyelik Sorunu

profile
3 gün önce
19

Exxen ücret para çekimi. E** Ö*** az önce abonelik oluşturdum maça bakmak için ve kartımdan 219 TL çekim yapıldı ama giremiyorum kendi sayfasından müşteri hizmetlerini aradım oluşturmamışsınız dedi ama kartımda çekildiğine dahil bilgi var tekrar para iadesi istiyorum ya da aramalarını istiyorum.

2

Exxen Kredi Kartından Bilgim Dışında Para Çekildi!

profile
4 gün önce
118

Exxen'i aylardır kullanmıyorum. Bugün hesabımdan haberim olmadan durduk 84.50 lira çekilmiş. Müşteri hizmetlerini arıyorum tam müşteri temsilcisi bağlandığı an hat düşüyor. Kesilen ücretin iadesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz