Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Exxen Hesabında Üyelik İptali Seçeneği Aktif Değil

Altuğ
08 Mayıs 01:12
414

1 Hafta önce 1 TL'ye 1 aylık Exxen deneme üyeliği başlattım ve bu arada 1 aylık spor paketi de satin aldım 389 TL'ye. Platformdaki içerikler ilgimi çekmedi ve spor paketinin de yurt dışına çıktığımda çalışmadığını fark ettim, Hesabımı kapatmak için yardim sayfasında belirtildiği gibi üyelik ayarları sayfasına gittiğimde orada olması gerektiği belirtilen üyelik iptal butonunun olmadığını fark ettim.

Bu şekilde düzenlenmiş bir kullanıcı arayüzü düpedüz aldatmacadır. Sikayetvar'daki yorumları okuyarak sanal kartımı 3D Secure olmayan işlemlere kapattım ki tekrar para çekmeye çalışılırsa bile basarili olmasın. Ayrıca destek hesabına da email ile bilgi verdim bakalım hesabımı kapatacaklar mi.

Büyük hayal kırıklığı... Bu zihniyetle global rakiplerinizle bırak yarışmayı isminizi bir yerlere yazdırmanız bile mümkün değil. Sizin adınıza ben utandım bir Turk vatandaşı olarak. İngiltere'de futbol takimi satin almak Turkiye reklamı yapıyor, çok seviyoruz Turkiye'mizi değil mi? Peki niçin bu ülkenin halkına bu ucuz taktikleri uyguluyorsunuz.

Zaten kartımdan tekrar para çekilmesi mümkün değil. Benim içime bu muamele oturdu.

Exxen Hesabında Üyelik İptali Seçeneği Aktif Değil
08 Mayıs 01:13 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Sayın Altuğ A. ; Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız.   Exxen Memnuniyet Ekibi

08 Mayıs 01:15
08 Mayıs 10:10
08 Mayıs 10:11
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Exxen Üyelik İptali Hakkında

Ceren
14 Haziran 17:00
159
5
Çözüldü

Exxen Üyelik İptaline Rağmen Ücret Alıyor

Ebru
22 Mayıs 23:10
77
Exxen Üyelik İptaline Rağmen Ücret Alıyor

Exxen Üyelik İptali Hakkında

Hakan
16 Mayıs 12:54
216
Benzer Şikayet Yaz