Exxen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Melike sonuçtan çok memnun

Exxen Hesabımı Kapatamıyorum Bankamdan Parayı Çekmeye Devam Ediyorlar

1.086
Melike
Melike 22 Ocak 03:13
Çözüldü
Melike'nin Teşekkür Mesajı
“Üyeliğim iptal edildi ve ücretimi iade ettiler. Şikayetimin ertesi günü Hızlı geri dönüş sağlandı memnun kaldım teşekkürler.”

Exxen uygulamasına deneme kampanyası üzerine üye oldum ilk deneme ücretini kesti. Deneme süreci bittiğinden beri yani iki haftadır kapatmaya çalışıyorum ama ne bir hesabımı kapatma linki ya da butonu yok resmen insanlar üye olsunlar ama hesaplarını silip kapatamasınlar diye özellikle yapılan bir şey! Deneme üyeliği adı altında insanlar uygulamalara mahkum ediliyor. Hesabımdan tam aylık ücreti de kesmişler resmen hesabımı hem iptal edemiyorum hem de mecburen parasını ödüyorum bu benim rızam dışında cebimden alınan paradır! Üstelik uygulama üyeliğimi bitirmek için müşteri temsilcisi vb... Gibi telefon üzerinden ulaşabileceğim bir nokta da yok. PC'den TV'den ve telefondan denedim hesabım kapanmıyor bu parayı ödemeye devam etmek istemiyorum karşılıksız cebimden alınan paranında iade edilmesini ve Gereğinin yapılmasını istiyorum.!

Exxen Logo
Exxen22 Ocak 03:24
Exxen Logo
Exxen22 Ocak 09:53
Exxen Logo
Exxen22 Ocak 14:57
Melike
Melike22 Ocak 14:59

Üyeliğim iptal edildi ve ücretimi iade ettiler. Şikayetimin ertesi günü Hızlı geri dönüş sağlandı memnun kaldım teşekkürler.

Benzer Şikayetler

profile
163
20 saat önce

Exxen Promosyon Kodu Kullanmayacaklarına Para Ödemek İstemiyorlar

Yeğenim bir aylık ücretsiz Exxen promosyon kodu kullandı ve onun adına hesap açmamı istedi. 1 TL karşılığında açtık, ama promosyon kodunu kullanmıyoruz ve üyeliği iptal etmek istiyorum. Deneme süresi bitmeden iptal edilmiyormuş sanırım. Deneme süresi biter bitmez hesabımdan para çekilip yenilenmesin...

profile
70
2 gün önce

Exxen Üyeliğimi İptal Ettirmiyor!

Exxen platformuna ara ara üye oluyordum. Şu an iptal etmek istiyorum fakat hesap ve ayarlarda abonelik bilgilerim çıkmıyor. Mail güncelleme diye bir şey çıkmış belki ondandır dedim ama kod gelmiyor. Kısacası üyelik iptallerini durdurmak için bir saçmalık yapıldığını düşünüyorum.

profile
205
4 gün önce
profile
Leyla'nın Teşekkür Mesajı
  • 4 gün önce

“Benimle ilgilenen temsilciye ve markaya teşekkür ederim.”

Exxen Kendi Kendine Üyelik Oluşturmuş

Exxen'den haftalık deneme için 1 TL lik üyelik yaptım sonra iptal etmedim ama hesaba da girmememe rağmen hiç haber vermeden kendi kafalarına göre abon...

profile
256
1 hafta önce

Exxen Üyelik İptali Yapamıyorum

Exxen üyelik iptali yapamıyorum yapılmıyor. Daha doğrusu kullanmadığım halde hesabımdan para çekilmiş. Niye iptal edemiyorum ayrıca aktif görünüyor iptal sürecini izleyip aynı şekilde yapamıyorum yani iptal butonu yok Exxen bunu düzeltmeli. Lütfen bir an önce dönüş yapın.

profile
64
1 hafta önce
profile
Berkan'ın Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Yardımcı oldukları için teşekkür ederim”

Exxen Üyelik İptali Olmuyor

Exxen üyelik iptali yapamıyorum yapılmıyor. Daha doğrusu kullanmadığım halde hesabımdan para çekilmiş. Niye iptal edemiyorum ayrıca aktif görünüyor ip...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .