Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Beşiktaş Üyelik Haksız Para Çekimi

profile
03 Nisan
97
Fatih'in Teşekkür Mesajı
“İlgi alakaları çok iyi çok teşekkür ederim”

Exxen Beşiktaş paket üyeliğim olmamasına rağmen kartımdan 49.90 TL para kesiliyor. Kendim tereddütte kaldım üyelik mi yaptırdım diye ama uygulamaya giriyorum ve paket üyeliğiniz bulunmamaktadır diyor geçen ay farkına varamadım ekstremi incelememiştim bu sefer baktım karşılaştığım hiç hoş olmadı şimdi nedeni merak ediyorum nasıl bir açıklama sunacaklar acaba.

Exxen Logo
03 Nisan 12:14
Exxen Logo
03 Nisan 12:36

Sayın Fatih G. ; 03.04.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Fatih
03 Nisan 12:47

İlgi alakaları çok iyi çok teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

Exxen Üyelik İptali Ve Para İadesi

profile
16 Nisan
742

Exxen'den 1 TL'ye deneme paketi aldım, üyeliği kullanmadım ve üyeliğimi iptal etmek istedim, fakat bir türlü edemedim. Hesabımdan 69,90 TL'nin çekilmiş olduğunu fark ettim. Üyelik iptali ve para iadesini talep ediyorum. Başka insanların başına da gelmiş bu durum, yardımcı olabileceğinizi umuyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz