Exxen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Emre sonuçtan hiç memnun değil

Exxen Beşiktaş İzinsiz Para Çekimi

606
Emre
Emre 08 Şubat 15:54
Exxen Beşiktaş İzinsiz Para Çekimi

Bilgim iznim olmadan kredi kartımdan para çekim işlemi yapmaya çalışılmış. Sürekli sanal kart kullandığım için limit yeteriz uyarısı geldi az önce. Para çekememişler. Ben böyle bir üyelik talebinde bulunmadım. Bende. İzinsiz nasıl bu hamleyi yapabiliyorsunuz?

Exxen Logo
Exxen08 Şubat 15:56
Emre
Emre10 Şubat 22:59

Birisi aradı, kredi kartı bilgilerimi istedi, size dönecekler dedi. Sonra ses seda yok. Kartım sanal kart olmasa dolandırılacaktim. Hangi hesap için üyelik alınmaya çalışılmış bunun cevabını bekliyorum hala.?

Exxen Logo
Exxen24 Şubat 12:14
Emre
Emre31 Mart 14:06
Exxen Beşiktaş İzinsiz Para Çekimi

Bugün tekrar işlem yapılmaya çalışıldı karttan. Her şikayetinde bir sürü insan arıyor. Hiç biriniz sonuca bağlamıyorsunuz. Kartta para olsa onayım dışı çekim yapılacak. Sorunu çözemeyecekseniz aramayın kardeşim beni. Zamanımı harcamayın.

Benzer Şikayetler

profile
81
1 gün önce

Exxen Üyelik İptal Edilmesine Rağmen Para Çekildi

Exxen hesabımdan 49,90 ₺ para çekilmiş. Exxen hesabım bir aylıktı ve iptal ettim. Exxen Beşiktaş firmasından 64,90₺ tl harcama yapılmıştır deniyor. Paramın geri iadesini talep ediyorum çünkü benim dahilimde bir işlem değil. Acilen çözülmesini istiyorum.

Exxen Üyelik İptal Edilmesine Rağmen Para Çekildi
profile
311
6 gün önce
profile
Yavuz sonuçtan çok memnun
  • 5 gün önce

Exxen İzinsiz Para Çekimi

Mayıs 2023 tarihinde kartımdan Exxen Beşiktaş üyeliği adında para çekildi. Ben böyle bir başvuru falan yapmadım, üyelik de almadım. Bunun acil çözümle...

profile
199
6 gün önce
profile
Semih'in Teşekkür Mesajı
  • 6 gün önce

“Arayan arkadaşlar gerçekten çok kibar ve çok nazik bir şekilde yardımcı oldular çok teşekkür ederim”

Exxen Hesabımdan Para Çekildi

Mart 2023 ve Mayıs 2023 tarihlerinde kartımdan Exxen Beşiktaş üyeliği adında iki sefer para çekildi. Ben böyle bir başvuru falan yapmadım, üyelik de a...

profile
630
1 hafta önce
profile
Onur'un Teşekkür Mesajı
  • 1 gün önce

“Teşekkürler”

Exxen Beşiktaş Hesabımdan 64,90 Para Çekti

Banka kartımdan Exxen Beşiktaş adına 64.90 TL para çekilmiş nasıl oluyor. Böyle bir şey Exxen Beşiktaş üyeliğim olmamasına rağmen hem de param geri ya...

profile
469
1 hafta önce

Exxen Hesabımdan Para Çekilmiş

Benim banka kartımdan Exxen Beşiktaş adına 64.90 TL para çekilmiş benim hiç Exxen üyeliğim olmadı siz benim kart bilgilerimi bereden biliyorsunuz da bu parayı benim hesabımdan çekiyorsunuz benim paramı geri yatırın lütfen böyle saçmalık nasıl oluyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .