Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Exxen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Exxen Ana Sayfaya Atıyor

406
İnanç
İnanç 07 Şubat 22:08
videoplayer-icon

Exxen sürekli kendini yeniliyor herhangi bir şeye tıkladığımda tekrar anasayfaya atıyor ne dizi izleyebiliyorum ne de bir program daha yeni aldım ilk günüm ama kullanamıyorum ilk günden bu denli büyük bir sorun yaşamam beni olumsuz etkiledi sorunumun çözülmesini arz ederim.

Exxen Logo
Exxen07 Şubat 22:08
Exxen Logo
Exxen07 Şubat 22:18

Benzer Şikayetler

profile
607
28 Aralık 2022
profile
Hatice sonuçtan çok memnun

Exxen Haddinden Fazla Reklam İzletiyor

Exxen de dizi ortasında giren 3 reklamı da izledikten sonra ekran kararıyor ve dizi devam etmiyor. Ses geliyor görüntü yok. Çıkıp tekrar giriyorum kal...

profile
1.949
23 Ekim 2022

Exxen Reklam Sonrası Donma Problemi

İnanılmaz sinir bozucu bir şekilde dizi izlerken reklam giriyor ve son reklamdan sonra donduğu için kapatıp defalarca tekrardan açıyorum yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Buna ne zaman bir çözüm bulacaklarını açıkçası çok merak ediyorum izlediğim diziden gram keyif almıyorum

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
profile
537
17 Ekim 2022

Exxen Donma Sorunu!

Bu kadar kalitesiz bir platform daha yok. Dizi - film platformlarının Explorer'ı resmen. Çayım soğudu yemeğim bitti diziyi izleyemedik donmasından. Rezalet. Telefondan açıyorum, 2 Sn. De bir kapanıyor dizi başa sarıyor, dizüstünden açıyorum dona dona ilerlemiyor. Asla almam bir daha.

  • profile
1 Destekçi
profile
728
26 Temmuz 2022

Exxen Reklamlarından Gına Geldi

Exxen reklamları bezdirdi artık diziyi izlemekten vazgeçtim yarıda bıraktım şevkim kalmadı 30dk dizi toplamda 60 reklam izlemek zorunda kalıyorum ya bu kadarda olmaz atlama şansıda yok takılma yapıyor hop bir daha sil baştan reklam yani tanıtılan üründen nefret ettiriyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .