Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Exxen Abonelik İptal Ve Para İadesi

profile
18 Mayıs
130

Öncelikle Exxen zotlo girişimi yapamıyorum. Üyeliğimi iptal edemiyorum ve uygulamaya girmediğim halde ay sonunda giriş kapandığı halde benim hesabımdan kendi kafalarına göre para çekip üyeliğimi aktive etmişler. Giriş yapmadım hiçbir şey izlemedim para iademin yapılmasını istiyorum. Ayrıca üyeliğimi de iptal etmek istiyorum. Üyelik veya abonelik iptal butonu siteden veya uygulamadan girsem de yok. İptal edemediğim gibi hesabımdan da isteğim dışında para çekiliyor üyeliğimi iptal edemediğim için parayı ödemedim ve uygulamaya giriş yapmadım. Zaten ödemediğimde giriş yapılmıyordu ama para çekim işlemi yapılmış. Lütfen yardımcı olur musunuz para iade ve abonelik üyelik iptalini gerçekleştirir misiniz?

Exxen Abonelik İptal Ve Para İadesi
Exxen Logo
18 Mayıs 17:02
Exxen Logo
18 Mayıs 17:11

Sayın Aleyna C. ; 18.05.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Benzer Şikayetler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz