Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Exxen 7 Gün 1 TL Deneme Üyeliği

profile
11 Nisan
452

Birkaç dakika önce Exxen deneme üyeliği satın aldım, 7 günlük 1 lira olandan. Alma sebebim şampiyonlar Ligi maçlarını izlemekti. Her neyse tam ödemeyi yaptım sonra önüme bir bildirim çıktı "spor paketi dahil değildir" diye. E tamam da bu şimdi mi söylenir? 1 lira tamam çok değil ama yine de bundan sonra maç izlemek için deneme üyeliği satın alacak arkadaşların haberi olsun diye yazdım.

Exxen Logo
12 Nisan 00:01
Exxen Logo
12 Nisan 21:08
Exxen Logo
13 Nisan 11:45
Exxen Logo
13 Nisan 19:29
Exxen Logo
14 Nisan 10:26

Benzer Şikayetler

Exxen Paket Satın Alma Sorunu

profile
23 Ağustos
133

Exxen Spor'un aylık reklamlı 188.50 TL paketini seçtim, ödemeyi yaptım. Denizbank gsbonus kartımdan bu tutar çekildi, ama ben paketi satın alamadım. Satın alma sırasında bir sorun oluştu, paketi satın almamış gözüküyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum, kimseye ulaşamıyorum.

Exxen Ödeme Yaptım Hesap Yok

profile
02 Ekim 2022
1.044

Mobil ödeme kullanarak Vodafone üzerinden paket satın aldım. Ortada ne hesap var ne başka bir şey. Param alındı. Faturama yansıtıldı. Şaka mı? Vodafone müşteri hizmetleri zaten 0 alaka ilgilenen yok. Ya benim ücretim iade edilsin. Ya da hesap hakkında bilgilendirme yapılsın. Kullanamadığım şeye para...

Exxen Ödeme Yaptım Hesap Yok
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz