Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Bilgim Dışında Exxen Para Çekimi

profile
09 Haziran
214
Yılmaz'ın Teşekkür Mesajı
“Müşteri hizmetleri temsilcisi gayet ilgiliydi. Soruna kısa sürede çözüm sağlayabildi. teşekkürler ”

Benim hesabımdan bir üyelik bilgisi var ve para çekilmiş bilgim dışındadır. Lütfen düzeltin aksi takdirde şikayette bulunacağım. Nasıl böyle şeyler yapıyorsunuz. Anlamıyorum. Kart bilgimi girmeden bu siteyi bilmeden çekiyorsunuz hemen düzeltin. Daha önce üyelik bile oluşturmadığım platform benim kart bilgilerimi nereden bulup para çekimi gerçekleştiriyor!

Exxen Logo
09 Haziran 00:20
Exxen Logo
09 Haziran 00:22

Sayın Yılmaz A. ; 09.06.2023 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.   Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.   Exxen Memnuniyet Ekibi 0850 241 81 48 [email protected]

Yılmaz
09 Haziran 00:39

Müşteri hizmetleri temsilcisi gayet ilgiliydi. Soruna kısa sürede çözüm sağlayabildi. teşekkürler

Benzer Şikayetler

Exxen Üyelik Adına Para Çekilmiş Üyeliğim Yok

profile
2 gün önce
62

Exxen üyeliğimin olmamasına rağmen bugün (24.09.2023) İş Bankası hesabımdan 84.50 TL para çekilmiş üyelik olmadan nasıl hesaplar'dan Exxen adına para çekilebiliyor anlamıyorum ve şikayet var da tek mağdurun da ben olmadığımı görüyorum paramın geri iadesini istiyorum

Exxen Para İadesi İstiyorum

profile
1 hafta önce
538

Exxen haberim olmadan kartımdan 80 TL çekti. Üyeliğimi iptal ettirmeme üyeliğim devam ettirilmiş ve hesabımdan üyelik parası çekilmiştir. Paramın iadesini talep ediyorum. Bu yapılan Exxen ismine ters bir durumdur. Lütfen para iademi yapın üyeliğimi iptal ettiğime eminim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Exxen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sn
Benzer Şikayet Yaz