30 Eylül 2017
Yorum Yap
#9601383

Extranet Fiber İnternete Geçişte Fahiş Fiyat Uygulandı

Extranet ADSL abonesiydim. Adres değişikliğinde bulundum. Yeni adresimde sadece fiber internet mevcuttu. Yani ADSL altyapısı yoktu. Bundan dolayı eski internetimi kullanamadım. Extranet'i aradığımda çözüm merkezi bana iki seçenek sundu. İlki ADSL iptal edilecek ve 642 lira cayma bedeli alınacak ikincisi ise çözüm merkezinin sunduğu tarifeden 24 ay taahhüt imzalayacaktım bana sunduğu aylık ücret T***'un sunduğu fiyattan 25 lira fazla. Nasıl olsa cayma bedelini kabul etmeyecek ve bizim istediğimiz fiyattan abone olacak diye düşündüler herhalde. Şikayetim şu "benden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı iptal işleminin faturasını neden bana çıkartılıyor. Ve sizin istediğiniz fiyattan abone olmak zorunda bırakılıyorum. ADSL varda ben mi abone olmadım" ama kesinlikle 24 ay bitince hemen ayrılacağım.

Talip 1.141 Okunma

Cevaplar

  • Extranet Temsilcisi03 Ekim 2017

    Merhaba Sevgili Extranetli, Extranet ailesi olarak tüm ihtiyaçlarınıza extra hızımızla çözüm üretmek için çalışıyoruz. Sıra dışı bir hizmet sunarak mutluluğunuzu esas alıyoruz. Yıldız takımımız size ulaşarak talebiniz hakkında destek vermiştir. Tekrar ihtiyaç duymanız halinde yıldız takımımız büyük bir memnuniyetle yanınızda olmaya devam edecektir. Her türlü talebiniz için 0850 470 0 444 numaralı sıra dışı destek hattımızı arayabilirsiniz. Extranet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Talip30 Eylül 2017

    Zorla kabul ettirilen fiber interneti extranetten alıyorum yaklaşık 3 gün oldu bu günlük sürede yüzlerce kez kesintiye uğradı yani bağlantıda sürekli kopmalar yaşıyorum piyasadan 25 lira fazla verip daha düşük kalite de hizmet almak olacak gibi değil siz siz olun extranete bulaşmayın taahhüt bittiği an Extranet uzak olsun

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler