Expose Wear ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Expose Wear 14 Gündür Bir Kargo Bekliyorum

219
Ercan
Ercan 23 Ocak 09:22

Shopier den Expose Wear adlı kullanıcıdan siparişi verdim 14 gün geçti WhatsApp'tan iletişime geçtim yarın kargolanacak yarın kargolanacak dediler. Bugün bir hafta doldu şikayetçi olacağım iade yapın dedim mesajlarıma bakmıyorlar şimdi de Shopier çalışanlarından yardım bekliyorum.

Benzer Şikayetler

profile
149
1 hafta önce

Shopier Expose Wear Ayakkabı İadesi Yapmıyor

Shopier expose wear sayfasından 44 numara ayakkabı sipariş ettim tam 4 gün sonra 44 numaraları kalmadığını söylediler iade istedim değişim yapmak zorunda olduklarını söylüyorlar iade yapmıyorlar. Bunun hakkında çözüm istiyorum bir an önce. Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor.

Shopier Expose Wear Ayakkabı İadesi Yapmıyor
profile
141
1 hafta önce

Expose Wear Sipariş İptali Yapılmadı

Dün gece expo. Wear. Plus Instagram hesabının Shopier sitesinden 1 ayakkabı alacaktım. Daha öncesinden sepete eklediğim çantayı da sipariş etmişim. Fark ettikten hemen sonra mesaj yolladım, ilgileneceklerini ve kargoya hazırlanmadıysa iptal edileceğini onayladılar. Aradan 10 dakika geçmemiş nasıl ka...

Expose Wear Sipariş İptali Yapılmadı
Expose Wear Sipariş İptali Yapılmadı
profile
132
1 hafta önce

Expose Wear Ürünlerim Gelmedi

Ben sipariş verdim. Tam 1.5 hafta önce sipariş durumunu soruyorum döneceğiz diyorlar ama dönen olmuyor 2 gün geçiyor. Tekrar soruyorum 1 gün cevap vermiyorlar. Tekrar sorduğumda sipariş numaranızı öğrenebilir miyim diyor ben sipariş numarası falan almadım. Kısacası bunlar yanıltıcı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Atakan
Atakan
 

Aynı benim kargom da gelmedi 2 haftadır bekliyorum