11 Şubat 2015

Exper'de Her Arıza Sıvı Teması...

Arızalı bilgisayarımı servise gönderdim. 10 gün sonra aradılar. "Cihazınızda sıvı teması var, cihaz garanti dışı, ücreti de 800 TL civarı (anakart, klavye vb.. Değişecekmiş) " dendi. Tabii ki kabul etmedim.

Nasıl olsa garantisi de yok diye düşünüp bir bilgisayar tamircisine götürdüm. Sonuç Bilgisayarda anakart, klavye vb. Arıza yok, şarj soketinin tırnakları muhtemelen üretim hatası kaynaklı gevşemiş. Ufak bir lehim yapıldı para bile alınmadı. Yerli marka, ülkemiz kazansın, Ülker grubunun markası, sattıkları ürünün arkasında dururlar diyerek aldığım üründe büyük hayal kırıklığı yaşadım. Bırakın ürünün arkasında durmayı, haksız para kazanma derdindeler. Exper mi? Asla... .

Özcan 2.086 Okunma

Cevaplar

  • Özcan 02 Mart 2015

    Yukarıda firma tarafından verilen cevap, her zaman ki standart cevap. Tamamen istatistiklerde +1 cevaplanmış şikayet gözüksün diye. 18 Şubat'tan beri ne arayan oldu ne soran. Arayacakları da yok zaten. Sadece malı sat gerisi önemli değil zihniyetiyle hareket eden Ülker grubuna kesinlikle yakışmayan bir firma. Üründen ve hizmet kalitesinden hiç mi hiç memnun kalmadım. 

  • Exper Temsilcisi18 Şubat 2015

    Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0850 277 00 85) bize ulaşabilirsiniz.

  • Özcan 11 Şubat 2015

    Bu arada yanlış anlaşılmasın bilgisayarım normalde garantiliydi, Exper sıvı teması var deyince garanti dışı kaldı. Daha sonra araştırınca gördüm ki Exper servise ürün gönderenlerin çoğuna benzer şeyleri yapıyor. Sadece bu siteye bakın yeterli olur...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön