24 Mayıs 2014

Exper Tabletimin Açılışta Rom İçin Yönlendirmesi Yok

2013 Ağustos'ta aldığım tablet 2-3 gün içinde çöktü. Servisten geldikten sonra yine 2-3 gün içinde çoktu. Tekrar servise verdiğimde, rom yüklemesinin paralı olduğu söylendi ve 20- 30 TL para ödedim. 2-3 gün kullanımdan sonra yine çöktü. Tekrar para ödedim ve romu yüklettim yine 2-3 gün içinde çöktü. Neredeyse aldığım para kadar onarım parası ödedim.


İlk arıza da şirketi aradım, operatör bağlanıyor dedi ama hiç bağlanmadı. İnternetten mesaj attım, bir numara gönderdiler. Hiçbir açıklama yoktu. Tekrar mesaj attım ama cevap yok. Sitesine girdim. Orada sürücüler var dedim ama hiçbir sürücü yoktu. İnternet sitelerinde aradım bulamadım. Böyle bir şirketten ürün aldığım için çok pişmanım.

Mehmet 494 Okunma

Cevaplar

  • Exper Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

  • Mehmet27 Mayıs 2014

    Exper şirketinden ,bana iletilmiş bir mesaj yada çözüm olmadı. Exper şirketinden bir daha ürün almayı düşünmüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön