25 Şubat 2013

Exper Servisteki Ürünü Arızalı Şekilde Geri Gönderiyor!

3 ay önce formatlanması için servise gönderdiğim bilgisayarımı önce Usb'lerini arızalandırarak bana geri gönderdiler,Usb'lerin yapılması için geri gönderdiğimde servisten geldiğinde bu sefer ekranı sallanıyordu ve ekran filminde arıza vardı.Ekranını onarmaları için gönderdiğimde geldiğinde bilgisayar açıldıktan 30-60 dakika sonra CrashDump hatası verip mavi ekran geliyordu ve kendini resetliyordu. Şimdi bunun için tekrar gönderdim 1 ay önce ve aciliyet raporu bildirerek 15 şubatta elimde olmasını istedim.15 şubatta elinizde olacak dediler bugün ayın 25'i hala Exper bilgisayarımı göndermedi. Çağrı Merkezi ise işlemler devam ediyor deyip kestirip atıyor.

Ali 76 Okunma

Cevaplar

  • Ali02 Mart 2013

    28 ocakta verdiğim laptop 1 mart tarihinde elime ulaştı.Bilgisayarı servisin kendi hatalarından dolayı 3 defadır geri gönderiyordum.dün bilgisayar elime geçti fakat yine başka bir hata ile gönderilmiş. Bilgisayar açıldıktan 1-2 dk sonra sürekli kendi kendini beklemeye alıyor.siz ne kadar kalitesiz bir firmasınız.3 defadır kendi hatanızda dolayı bilgisayarı geldiği gibi geri servise gönderiyoruz.bu dördüncü hatanız ben yine servise gönderip 1 ay bu bilgisayarın sizden gelmesini mi bekliyecem bu ne kalitesizliktir böyle.Birde temsilci hattındakiler gibi yüzsüzce sabah aradığımızda akşam arayın akşam aradığımızda yarın arayın diye oyalamaya çalışıyorlar.Benim bu şikayeti yapalı 6 gün oldu hala cevap vermiyorlar. Exper kadar kalitesiz sorumsuz başka bir firma ben daha önce hiç görmedim.

  • Exper Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; İlgili şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İletmek istediğiniz diğer konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da Call Center numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Exper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön