24 Ocak 2015

Exper Garanti Kapsamındaki Tamiratta Ağır Kusurlular

Ekran arızasından İzmir'deki Exper servisine laptop bıraktım. İstanbul'da tamir edileceği söylendi. Arandım ve teslimatımın 19. iş gününde almaya gittim, ekranın değiştirildiği söylendi ama Ekranda derin çizikler ve lekeler vardı.


Görevliye 2.el ekran takılmış dedim, öyle olmaması lazım diye inceledi ve haklı olduğumu gördü. Cihazı almadım, düzenlediği yeni teslim formuyla o an (14 Ocak) bıraktım. Servis takibine bakınca servise 20 sinde girmiş görünüyor.


Experi aradım, İzmir de kini aradım çabuk halledilmesi için. Geri dönen yok. Gelişigüzel iş yapıyorlar, yasal yükümlülüklerini yapmıyorlar. Cihazımı bırakalı toplamda 25 iş günü oldu,
teslim süresi 20 ve 10.iş günü geçici cihaz tahsisi lazımdı.

Fahrettin 1.206 Okunma

Cevaplar

  • Exper Temsilcisi28 Ocak 2015

    Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön