03 Şubat 2014 #2271007

Exper Bilgisayarımın Sol Menteşesi Bozuldu

Kliksa.com'dan 2 ay önce aldığım bilgisayarım kapağın açılıp kapanması nedeni ile sol menteşesi bozuldu. Tekirdağ'da ikamet ediyorum. Tekirdağ da servis yok. En yakın servis çorlu da yani 60 km uzakta. Müşteri hizmetleri çağrı merkezi bugün saat 13.07 - 13.58 arası birinci sırada beklemede olduğumu söylemesine rağmen tam 41 dakikada bağlanmadı.


Mail yoluyla ulaşmak istediğimde, şikayetimi yazmayı bile kabul etmedi, önce müşteri hizmetlerinden kayıt almalısınız dedi. Müşteri hizmetleri ise dediğim gibi bir saate yaklaşık süre telefon kulağımda beklememe rağmen bağlanmadı. Şikayetçiyim, hakkımı her türlü arayacağım.

Sema 249 Okunma

Cevaplar

  • Sema'nın Teşekkür Mesajı15 Şubat 2014

    Firmanın ilgisine teşekkür ederim. Sorunumu çözdüler. Fakat Tekirdağ gibi bir ilde tek bir servisin olmaması çok eksi puan. Bu yüzden yeniden gerekse, aynı markayı almam.

  • Exper Temsilcisi08 Şubat 2014

    Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ürün ile ilgili müşterimiz ile görüşülerek ürünü tarafımıza gönderilmesi için bilgilendirme yapıldı. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön