24 Nisan 2013 #1759555

Exper Bilgisayarımın Batarya Sorunu Giderilmedi!

Ms-1682 labtobum garanti kapsamında iken 2 defa bataryanın az gitmesinden ve şarj adaptörü sorunundan dolayı garantiye gönderdim.Sizlerde her iki gönderimde de bataryada bir sorun olmadığını ve şarj adaptörü sorununda da kalıcı çözüm bulmayarak sadece adaptörü değiştirip gönderdiniz ama bu 2 gönderimin ardından çok dikkatli kullanmama rağmen şarj adaptörüm 3 kere daha bozuldu ve ben bu adaptörü kendim almak zorunda kaldım.


Ayrıca sorun yok dediğiniz batarya şuan ölü durumdadır. Labtobumun sağ menteşesi kırıldı.Ürünü garantiye gönderdiğimde yaklaşık 400 dolara yakın bir fiyat istediniz. Bu her ki mağduriyetimin giderilmesini sizlerden talep ediyorum.

Mustafa 95 Okunma

Cevaplar

  • Exper Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Bildiriminiz üzerine tarafınıza tekrar arama yapılmış fakat ulaşılamamıştır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

  • Mustafa30 Nisan 2013

    bu şikayet 24 nisanda yayınlandı.bu zaman kadar cevap vermediniz.29 nisanda aradınız telefon tesadüf üzere kapalı çıktı.tekrardan aramanızı ve bilgi vermenizi talep ediyorum.

  • Exper Temsilcisi29 Nisan 2013

    Kullanıcımızın şikâyeti hakkında arama yapılmıştır. Siteniz üzerinden verilen iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön