19 Nisan 2013 #1752272

Exper Bilgisayarımın Arızası Giderilmiyor!

Beş ay önce Experin kasalı bilgisayarını Vatan Bilgisayardan satın aldım ; makine kendi kendine kapanıp sinyal yok diyor, yetkili servise İstanbul a gönderdim ; ana kartın değişmesi gerektiğini söylediler , anakartı ve ekinde bir parçayı daha değiştirip 1 ay sonra gönderdiler; makina aynı hatayı veriyor , gittiği gibi geri gelmiş; , yine anakart değişmeli imiş yaklaşık 2 aydır bilgisayarım serviste, ve bana yasal olarak bir bilgisayar temin etmek zorunda oldukları halde temin etmediler; ana kart piyasada yokmuş , ne zaman olursa o zaman değişecekmiş böyle cevap olur mu.

Funda 144 Okunma

Cevaplar

 • Funda16 Mayıs 2015

  Tarafıma ulaştıkları halde neden ulaşamadıklarını yazıyorlar anlamış değilim.

 • Exper Temsilcisi25 Nisan 2013

  Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Değerli müşterimiz, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

 • Funda24 Nisan 2013

  Çağrı merkezi numarasından arayıp uzunca bir süre müzik dinlemekten de sıkılıyor insan ;gerçekten çözüm üretilmek ve müşteri memnun edilmek istense müşteriye böyle eziyet edilmez.Sonucu merak ediyorum sanırım dava açmam gerekecek böyle giderse .

 • Exper Temsilcisi19 Nisan 2013

  Kullanıcımızın şikâyeti hakkında arama yapılmıştır. Siteniz üzerinden verilen iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön