16 Nisan 2013 #1744111

Exper Bilgisayarımın Arızası Giderilmiyor!

3 Ay önce aldığım Exper marka bilgisayar 2 ay sonra kendi kendine kapanmaya başladı yetkili servise yolladım. Oradan ana merkeze gitti. Hallettik diye geri yolladılar ama bilgisayarda sorunlar hala devam ediyor ve üzerine elektrik kaçağı eklendi sonra bir daha ana merkeze yolladım bu seferde hallettik dediler ve geri yolladılar ama hiç bir değişiklik yok ve bilgisayardaki sorunlar devam ediyor. 1 aydan fazladır bu sorunlar halledilemediği gibi düzgün bir çözüm öneride sunulmuyor. Bugün tekrar kargo ile yolluyorum, azami sürede tamir edilemediği için ürünün değişimi söz konusu ama bunu da sanki rica minnetle istemek zorundayız. Geri hizmet olarak otomatik mesaj değil birinin araması gerekir.

Ömer 94 Okunma

Cevaplar

  • Ömer29 Nisan 2013

    Merhaba, Şikayetimle ilgili herhangi olumlu bir gelişme olmamıştır. Bilgisayarda Donanımsal bir sorun olduğu ve Ram inin değiştirildiği bilgisayarın bana geri iadesinden bahsedildi. Ama Garanti kapsamında olduğu ve bir yıl içinde 4 defa arıza durumunda ürünü değiştirmeleri gerekirken şimdi 2 defa donanımsal 2 defa sistemsel sorun olduğunu belirterek ürünü değiştirmeyeceklerini belirttiler. 2 aydır sabırla bekleyen müşteriyi keriz yerine koymak nasıl bir şirket ahlakıdır. Ben artık bu ürünü geri almayıp Tüketici Mahkemesine gitmeye karar verdim. Buradan da mahkeme sonucunu açıklamayı sabırsızlıkla bekliyorum.

  • Ömer20 Nisan 2013

    Öncelikle Şikayet Var sitesine çok teşekkür ederim. Sayenizde kendimi müşteri gibi hissettim. Nihayet 1,5 aydan sonra Exper' den biri beni aradı ve sorunla ilgilendiklerini ve sorunun çözüldüğünü söyledi ama daha bilgisayar elime ulaşmadığı için sorunun çözülüp çözülmediğini bilmiyorum. Bilgisayar Elime ulaştığında ne olduğunu göreceğiz. Sıfır bir malın alındıktan 2 ay sonra bozulması ve 1,5 ayda bu sorun çözülemiyorsa bunda ciddi bir sorun vardır. Bana göre Exper geri hizmet anlamında hiç ama hiç iyi bir firma değil. Exper şunu bilsin ki kullanıcı tavsiyeleri ve sosyal medyadaki bu tarz yorumlar firma itibarını son derece zedelemektedir. Kimseye işini öğretmek haddimiz değil ama işinizi düzgün yapmanızı beklemekte bizim hakkımız. Dediğim gibi bilgisayar gelsin ondan sonra sorun çözülmüşmü çözülmemiş mi göreceğiz Teşekkürler.

  • Exper Temsilcisi16 Nisan 2013

    Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Değerli müşterimiz, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön