Exper Yavaş ve Bios Yok.

Mert B. |

Exper karizma a5v bilgisayara sahibim ilk zamanlar çok iyiydi sonradan yavaşlamaya başladı. Format attım, internet üzerindeki her şeyi denedim, tasarımı en kötü hale getirdim, temizlik yaptım falan driverleri kurdum yavaşlık var. 4 GB RAM'in 3.89 u kullanılabilir bunu 4 GB yapmak için bios ayarlarına girdim, bios ayarlarında bu seçenek yok. Kaç yıldır bios güncellemesi gelmedi.

Etiketler :

RAM

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert B.
  26 Ağustos
  13:15

  Bilgisayarım zaten 64 bit fakat 4 GB RAM in 3.89 u kullanılabilir bios tan tamamı ayarlanabiliyormuş fakat Exper e bios güncellemesi gelmediği için tamamını kullanamıyorum

 • 04 Ağustos
  16:13

  Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz.32 Bit işletim sistemlerinde ram tam olaraktan performansını göstermemektedir. Ürününüze 64 Bit işletim sistemi yüklemeniz doğrultusunda probleminiz gitmiş olacaktır.

  Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim
  linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0850 277 00 85) bize ulaşabilirsiniz.