15 Şubat 2014

Exper Tabletimin Servis Tamir Süresi

11 Ocak 2014 tarihinde Garantili tablet PC'mi Exper servisine satın aldığım mağaza aracılığı ile gönderdim. Aradan tam 1 ay geçtiği halde gelmediği için hem satın aldığım (NT) hem de servisi (exper) aradım ve bana servis tarafından verilen cevap ürünün azami servis süresi geçtiği için tarafıma yenisi teslim edileceği yönünde oldu.

Fakat 1 hafta sonra yine ürünün kendisi gelmiş bulunmakta. Ürün 14 şubat'ta NT mağazasına (satın aldığım mağaza) gelmiş ve bana bildirildi. Servisi (Exper) tekrar aradım tekrar ürünü istediler. Sürekli ürün gidip gelmekte ve bana yeni ürün teslim edilmemektedir. Ürün gönderim tarihi: 11 ocak 2014.

Emre 167 Okunma

Cevaplar

  • Exper Temsilcisi28 Şubat 2014

    Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

  • Emre 19 Şubat 2014

    Sorunun başlangıcından itibaren iletişime sadece ben geçtim ve exper firması tarayfandan bir kez daha arama, bilgilendirme, durum izahı yapılmadı. Bir daha asla exper marka ürün almam. Kaç kez aradığımı ben bile unuttum her seferinde farklı cevap verildi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön