Exper Tabletimin Ekranı Çatladı.

Aslı K. |

6 ay kadar önce aldığım Exper 10,1 inç tabletimin 3 ay önce 15 cm'lik mesafeden halıya düşmesi sonucu camı çatladı. Bu kadar mı kalitesiz bu kadar mı dayanıksız bu Exper ürünleri. Çünkü aynı ebat G*** var, ne kadar dikkat edilse de çocukların elinden dikkatsizlikle düşebiliyor.

G*** daha fazla düşmesine rağmen hala sağlam ve en ufak bir çizik, çatlak yok ama Exper ilk düşüşte gitti. Servis boşuna değiştirmenize gerek yok diyor, tablet fiyatına yaklaşır diyor, müşteri hizmetlerine ulaşan varsa tebrik ediyorum. Ben 2-3 kez denedim 10-15 dakika ulaşamadım. Bu mu servis anlayışınız, bu mu ürünün garantisi, bir daha Exper asla almam.

Etiketler :

Ekran Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı K.
  14 Nisan
  11:06

  Uzak durun demişlerdi experden dinlememiştim. Meğer ne kadar haklılarmış diyenler, hala ne haber var ne de ulaşılabiliyor şirkete...

 • 09 Nisan
  08:55

  Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.

  Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim
  linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.