Exper Tabletimin Dokunmatiği Arızalı!

Mehmet Y. |

Oğlumun doğum gününde dedim ki çin malı olmasın bilindik bir markanın tabletini alayım ve gördüğüm en farklı cihaz ve markayla tanışma serüvenim başladı. 21.08.2013'de aldığım Exper e7han tabletin bir sürü sorunu var. (Açılmama, şarj olmama, dokunmatik arızaları). İnternette yaptığım küçük bir araştırma sonunda bu arızaların bu ürünün kronik sorunları olduğunu gördüm ve bu adamlar hala bu ürünü satıyor. Ancak bizde olur zaten bu şeyler. Şikayetleri de gördükten sonra ürünü servise bile göndermeye korkuyorum bilemiyorum.

Etiketler :

Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Aralık
  14:50

  Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek gerekli yönlendirmeler yapılmıştır.

  Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim
  linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

 • Mehmet Y.
  11 Kasım
  20:10

  Sayın site editörleri o kadar dikkat etmiştim bu adamlara hakaret etmemeye :)... çok traşlamışsınız biraz anlam degisikligi olmus sikayetimde.. Herneyse şunu belirteyim, öncelikli şikayetim tabletin açılmaması.. ha şunuda biliyorum muhatabım olan firma burda yazılanları önemsiyecek türden bi firmada degil.. hadi iyi aksamlar