Exper Tabletimin Dokunmatiği Arızalı!

Bülent Y. |

Exper marka tablet almıştım ki 20 Ocak'ta Carrefour'dan oğluma aldım ve bir haftadır dokunmatiği bozuk servise götürdüm içinden soket çıkmış dedi 30 tl ücret istedi 2 yıl garantisi olduğu için bu tablet elde kullanılan bir cihaz ,düşmeden kaynaklanıyor dediler, her hangi bir yerinde kırığı döküğü yok ama çocuktur olabilir dedim sonuçta tablet bilgisayar masaüstü değil ona göre yapın ama Exper çin malı ne olacak böyle bir markanın böyle yetkili servisi olur şaşırmamak lazım kendi payıma bir daha Exper almam.

Etiketler :

Soket ve Girişler Tuş ve Düğmeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  11:00

  Değerli Müşterimiz;

  Bilgisayarınız ile ilgili yapılan incelemede kullanıcı kaynaklı arıza tespit edilmesi nedeniyle ürününüzün garanti kapsamında yapılamayağı tarafınızla paylaşılmıştır.Bildiğiniz üzere garanti şartları gereği bu tür durumlarda ürünleri garanti kapsamında yapamamaktayız.

  Saygılarımızla
  Exper Müşteri Hizmetleri

 • 14 Mart
  16:26

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  İletmek istediğiniz diğer konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da Call Center numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Exper Müşteri Hizmetleri