Exper Servis ve Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor!

Halil Oğuzhan Ç. |

17.12.2013 Tarihinde tabletimi Exper genel merkeze gönderdik. Uzun bir beklemenin ardından 11.01.2014 tarihinde cihaz geldi. Bu seferde internet bağlantı sorunu yaşadık müşteri hizmetlerini aradık versiyon güncellemesinin unutulduğunu ve tekrar göndermemiz gerektiğini söylediler.

Gönderdik ve 4 gün sonra aradım ürünün kayıt için sıra beklediğini söylediler. Yazılım güncellemede bile ürünümüzü merkez servise göndermek zorunda kalıyorsak Exper servisleri ne iş yapar. Kargoyla göndermemizi söylediğiniz bir ürünü size ulaştıktan sonra ne ile ilgili gönderildiği hakkında dönüş yok manasız bir bekleyiş var. Müşteri hizmetlerini her aradığımda yaklaşık 15-20 dakikadan aşağı irtibat kurulamıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Oğuzhan Ç.
  27 Ocak
  10:47

  Neden sorunun çözümü için burdan yazışıyorsunuz anlamadım.Aynı şikayet sizin siteniz üzerinden de yapıldı çok ilgili iseniz bi zahmet müşterinize telefon ile dönersiniz bizde memnuniyetimizi burdan iletiriz .

 • 27 Ocak
  09:12

  Değerli kullanıcımız,

  Ürün kontrolleri detaylı olarak sağlayabilmemiz için ürün seri numarasına ihtiyaç duymaktayız. Tarafımıza ürün seri numarasının tarafımıza iletilmesi durumunda detaylı olarak tarafınıza geri bildirim iletilecektir.

  Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim
  linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

 • Halil Oğuzhan Ç.
  23 Ocak
  14:18

  Halen konu ile ilgili bir dönüş yapılmadığı gibi ben de cihazım ile ilgili bir sonuç alamadım.Ben böyle bir vurdumduymazlık görmedim Exper bizim için bitmiştir.Cihaz sizde kalsın.