23 Aralık 2013

Exper Servis İlgilenmiyor!

Atılım bilgisayar aracığıyla ekran kırık olmasından servise giden Exper tablet müşterimizin 57 TL ücreti kabul edecek olmasına rağmen müşteriye ücret bilgisi verilmeden tekrar müşteriye gönderilmiştir. Müşteriye Atılım Bilgisayardan senin kargo ücretin ile uğraşamayız sen kendin gönder denilmiştir.

Müşteri 5M Migros Adana'ya gelip ürünü servise göndermemizi istedi ve gönderdik. Fakat ürünle ilgili yine ücret bilgisi müşteriye verilmeden ürünün kargolandığını çağrı merkezinden K*** ve A*** beyden öğrendim.

Müşteriye ücret bilgisi ve banka havale bilgisi verilmeden neden kargolandığını anlayamıyorum. Ürünün yapılıp gelmesini ve gelmemesi durumunda yasal yollara başvuracağımızı belirtirim.

Muhsin 261 Okunma

Cevaplar

  • Exper Temsilcisi26 Aralık 2013

    Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön