Exper Servis İlgilenmiyor!

Muhsin Can G. |

Atılım bilgisayar aracığıyla ekran kırık olmasından servise giden Exper tablet müşterimizin 57 TL ücreti kabul edecek olmasına rağmen müşteriye ücret bilgisi verilmeden tekrar müşteriye gönderilmiştir. Müşteriye Atılım Bilgisayardan senin kargo ücretin ile uğraşamayız sen kendin gönder denilmiştir.

Müşteri 5M Migros Adana'ya gelip ürünü servise göndermemizi istedi ve gönderdik. Fakat ürünle ilgili yine ücret bilgisi müşteriye verilmeden ürünün kargolandığını çağrı merkezinden K*** ve A*** beyden öğrendim.

Müşteriye ücret bilgisi ve banka havale bilgisi verilmeden neden kargolandığını anlayamıyorum. Ürünün yapılıp gelmesini ve gelmemesi durumunda yasal yollara başvuracağımızı belirtirim.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 26 Aralık
    19:17

    Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek gerekli yönlendirmeler yapılmıştır.

    Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim
    linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.